Zdjęcie

Oferta dla grup zorganizowanych

Oferta dla grup zorganizowanych: SZKOŁY / URZĘDY / FIRMY, ITP.
Szybki kontakt

tel. 94 347 13 91
tel. 94 341 80 12
tel. kom. 515 419 038
mail:
Wycieczka na Dolny Śląsk "Podziemne miasta + Wrocław... i nie tylko!"

CENA OD: 375 zł

WYCIECZKA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH (SZKOŁY / URZĘDY / FIRMY, ITP.) - NIE DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

1 dzień

wyjazd z Koszalina nad ranem (ok. godz. 03:00); przejazd na Dolny Śląsk; w godzinach przedpołudniowych przyjazd w okolice Wałbrzycha – zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Książ: trasa „Od Piastów do tajemnic II Wojny Światowej”; przejazd do Głuszycy - udział w zajęciach edukacyjnych w „Podziemnym Mieście” w kompleksie Osówka; pod wieczór przyjazd do Ośrodka; zakwaterowanie; obiadokolacja; nocleg.

2 dzień

śniadanie; zwiedzanie północnej części Kotliny Kłodzkiej: Nowa Ruda – udział w zajęciach edukacyjnych w Kopalni Węgla Kamiennego z przejażdżką podziemną kolejką; Srebrna Góra – XVIII-wieczna Twierdza Srebrna Góra: zwiedzanie obiektu z przewodnikiem ubranym w mundur żołnierza historycznego regimentu z epoki napoleońskiej; Kłodzko – zwiedzanie Labiryntu w Twierdzy Kłodzkiej; późnym popołudniem / pod wieczór powrót do Ośrodka; obiadokolacja; nocleg.

3 dzień

wczesne śniadanie; wykwaterowanie; przejazd do Ząbkowic Śląskich – krótkie zwiedzanie "miasta Frankensteina": spacer po starówce z m.in. "krzywa wieżą"; przejazd do Wrocławia - zwiedzanie stolicy Dolnego Śląska z przewodnikiem: Stary Rynek z Ratuszem i zabytkowymi kamienicami (m.in. słynna kamienica „Jaś i Małgosia”), Plac Solny, Ostrów Tumski z katedrą św. Jana Chrzciciela; po południu wyjazd w drogę powrotną; przyjazd do Koszalina w późnych godzinach wieczornych / nocnych.

Świadczenia zawarte w cenie:

 • transport autokarem turystycznym (DVD, barek, klimatyzacja, uchylne fotele) z/do Koszalina;
 • 2 noclegi w Ośrodku Wypoczynkowym w Kotlinie Kłodzkiej (okolice Nowej Rudy / Kłodzka) - pokoje ok. 3-6 osobowe z łazienkami własnymi lub na korytarzach;
 • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje;
 • opieka i komentarz pilota;
 • opiekunowie GRATIS;
 • ubezpieczenie NNW do 15’000 zł;
 • podatek VAT.

Dodatkowo płatne:

 • programowe bilety wstępu oraz wymagany przewodnik lokalny = ok. 130,oo zł / os.

Ponadto istnieje możliwość:

 • organizacji dodatkowych posiłków;
 • obniżenia kosztów imprezy, np. poprzez zmniejszenie liczby atrakcji z płatnymi biletami wstępu, itp.;
 • modyfikacji programu krajoznawczego.
06118_wrocaw_1663406_1920
logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij