Zdjęcie

Oferta dla grup zorganizowanych

Oferta dla grup zorganizowanych: SZKOŁY / URZĘDY / FIRMY, ITP.
Szybki kontakt

tel. 94 347 13 91
tel. 94 341 80 12
tel. kom. 515 419 038
mail:
Kolonia w Karkonoszach 2019

CENA OD: 1649 zł

"Wakacje z pływaniem 2019" + Wrocław i Zielona Góra

TERMIN: 01 - 09.07.2019

Program:

1 dzień (poniedziałek 01.07)

Wyjazd z Koszalina nad ranem (o godz. 05:00; zbiórka o godz. 04:45 na parkingu przed dworcem PKP w Koszalinie); przejazd na Dolny Śląsk; po południu przyjazd do Ośrodka Wczasowego „LUBUSZANIN” w Sosnówce Górnej k. Karpacza; obiad; zakwaterowanie; odpoczynek po podróży / zapoznanie z Ośrodkiem i najbliższą okolicą; kolacja w formie ogniska integracyjnego z pieczeniem kiełbasek; nocleg.

2 dzień (wtorek 02.07)

Śniadanie; przejazd do Jeleniej Góry: ok. 10:00 – 13:00 – zajęcia w podgrupach na basenie o wymiarach 25 m w Centrum Sportowo - Rehabilitacyjnym KPSW (każda podgrupa 45 minut); przed i po zajęciach – gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu; powrót do Ośrodka; obiad; po południu – przejazd do Karpacza: Centrum Rozrywki i Sportu „KOLOROWA” - zjazd letnim torem saneczkowym, czas wolny na głównym deptaku Karpacza; powrót do Ośrodka; kolacja; gry i zabawy integracyjne; nocleg.

3 dzień (środa 03.07)

Śniadanie; przejazd do Jeleniej Góry: ok. 10:00 – 13:00 – zajęcia w podgrupach na basenie o wymiarach 25 m w Centrum Sportowo - Rehabilitacyjnym KPSW (każda podgrupa 45 minut); przed i po zajęciach – gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu; powrót do Ośrodka; obiad; po południu – przejazd do Karpacza: spacer do Zapory na Łomnicy oraz ścieżką spacerową wzdłuż potoku. Przejazd w okolice miejskiej Hali Sportowej: gry i zabawy ruchowe na ogólnodostępnych otwartych boiskach sportowych; powrót do Ośrodka; kolacja; dyskoteka integracyjna; nocleg.

4 dzień (czwartek 04.07)

Śniadanie; całodniowa piesza wycieczka w Karkonosze (na wycieczkę – obiad w formie „suchego prowiantu”): wejście piesze z przewodnikiem górskim na Śnieżkę (na sam szczyt - o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne; po drodze odpoczynek w schronisku Strzecha Akademicka); w czasie zejścia pieszego – wizyta w schronisku Samotnia z pobliskim kotłem polodowcowym; po zejściu powrotnym do Karpacza Górnego – podziwianie Świątyni Wang (z zewnątrz); późnym popołudniem powrót do Ośrodka; obiadokolacja; gry i zabawy integracyjne; nocleg.

5 dzień (piątek 05.07)

Śniadanie; przejazd do Jeleniej Góry: ok. 10:00 – 13:00 – zajęcia w podgrupach na basenie o wymiarach 25 m w Centrum Sportowo - Rehabilitacyjnym KPSW (każda podgrupa 45 minut); przed i po zajęciach – gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu; powrót do Ośrodka; obiad; po południu – przejazd do Karpacza: spacer do Kruczych Skałek – podziwianie malowniczej formacji skalnej w postaci filarów sięgających do 25 m wysokości, stanowiących aktualnie popularne centrum wspinaczkowe; przejazd w okolice miejskiej Hali Sportowej: gry i zabawy ruchowe na ogólnodostępnych otwartych boiskach sportowych; powrót do Ośrodka; kolacja; gry i zabawy integracyjne; nocleg.

6 dzień (sobota 06.07)

Wczesne śniadanie; całodniowa wycieczka do Wrocławia (na wycieczkę – obiad w formie „suchego prowiantu”); zwiedzanie stolicy Dolnego Śląska: „HYDROPOLIS” – zwiedzanie interaktywnej wystawy poświęconej wodzie; krótki spacer z przewodnikiem po Starym Mieście – m.in. Stary Rynek z Ratuszem i zabytkowymi kamienicami (m.in. słynna kamienica „Jaś i Małgosia”), Plac Solny; zwiedzanie „KOLEJKOWA” – największej makiety kolejowej w Polsce.

W KOLEJKOWIE zabierzemy Cię w podróż przez miniaturowy świat. Twórcy Kolejkowa stworzyli ogromną makietę, atrakcję tętniącą życiem i przedstawiającą wspaniały Dolny Śląsk. Dołożyli wszelkich starań, aby jak najdokładniej odwzorować rzeczywistość i przedstawić życie miniaturowych mieszkańców Kolejkowa, ukazując ich w przeróżnych sytuacjach dnia codziennego. Zobaczymy tu życie na wsi, potowarzyszymy turystom podczas górskich wypraw, weźmiemy udział w akcji ratunkowej, wcielimy się w leśniczych, narciarzy, kupców, pracowników budowlanych, cyrkowców czy plażowiczów.

"SKY TOWER" - wjazd na punkt widokowy jednego z najwyższych budynków w Polsce; wyjazd w drogę powrotną; pod wieczór powrót do Ośrodka; obiadokolacja; gry i zabawy integracyjne; nocleg.

7 dzień (niedziela 07.07)

Śniadanie; przejazd do Jeleniej Góry: ok. 10:00 – 13:00 – zajęcia w podgrupach na basenie o wymiarach 25 m w Centrum Sportowo - Rehabilitacyjnym KPSW (każda podgrupa 45 minut); przed i po zajęciach – gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu; powrót do Ośrodka; obiad; po południu - wycieczka do Szklarskiej Poręby: zwiedzanie z przewodnikiem wodospadów Szklarka oraz Kamieńczyk; powrót do Ośrodka; kolacja; dyskoteka integracyjna; nocleg.

8 dzień (poniedziałek 08.07)

Śniadanie; przejazd do Jeleniej Góry: ok. 10:00 – 13:00 – zajęcia w podgrupach na basenie o wymiarach 25 m w Centrum Sportowo - Rehabilitacyjnym KPSW (każda podgrupa 45 minut); przed i po zajęciach – gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu; powrót do Ośrodka; obiad; po południu – wycieczka do Zamku Chojnik – wejście na owiany tajemnicą szczyt Góry Chojnik z ruinami Zamku; powrót do Ośrodka; kolacja w formie pożegnalnego ogniska z pieczeniem kiełbasek - w tym podsumowanie obozu / kolonii oraz rozdanie nagród i pamiątek; nocleg.

9 dzień (wtorek 09.07)

Śniadanie; wykwaterowanie; wyjazd w drogę powrotną; na trasie przejazdu – przerwa w Zielonej Górze: spacer po malowniczym Starym Mieście m.in. ze Starym Rynkiem, pomnikiem Bachusa (boga wina) oraz licznymi porozrzucanymi po starówce słynnymi bachuskami (seria małych rzeźb przedstawiających dzieci Bachusa), wejście na szczyt Wzgórza Winnego z plantacją winorośli; obiad; wyjazd w dalszą drogę; przyjazd do Koszalina w późnych godzinach wieczornych (do ok. godz. 22:00 / 23:00)

Uwaga!

WSZYSTKIE ŚWIADCZENIA W CENIE!

 • Kalkulacja dla grupy min. 45 osobowej
 • Program pobytu jest orientacyjny - układ poszczególnych dni może ulec zmianom związanym np. z warunkami pogodowymi, itp.

Świadczenia zawarte w cenie:

Świadczenia zawarte w cenie:

 • Transport zachodnim autokarem turystycznym z wyposażeniem.
 • 8 noclegów w Ośrodku Wczasowym „LUBUSZANIN” w Sosnówce Górnej k. Karpacza - pokoje ok. 2-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym: prysznic, WC.

D.W. „Lubuszanin” położony jest w malowniczej miejscowości Karkonoszy - Sosnówce Górnej w pobliżu Karpacza. Okolice Lubuszanina są oazą ciszy i spokoju, a pobliskie lasy tworzą mikroklimat, który sprzyja leczeniu schorzeń dróg oddechowych. Przez teren ośrodka przechodzi wiele szlaków turystyczno-krajoznawczych, które sprzyjają spacerom oraz wiele innych ciekawych miejsc i atrakcji turystycznych Karkonoszy. „Lubuszanin” czynny jest przez cały rok i jest idealnym miejscem do organizacji wczasów zbiorowych i indywidualnych, szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych, a także różnych imprez okolicznościowych. Zapraszamy również dzieci i młodzież na zimowiska, zielone szkoły, kolonie, wycieczki szkolne, a także obozy sportowe. Położenie ośrodka z dala od ulic i zgiełku miast gwarantuje bezpieczny wypoczynek dzieci. Do dyspozycji jest plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej oraz koszykówki.

 • Pełne wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie / obiad / kolacja – w tym 2 obiady w formie „suchego prowiantu” na wycieczki oraz 2 kolacje w formie ognisk z kiełbaskami), dodatkowy obiad w drodze powrotnej w Zielonej Górze (drugie danie z napojem).
 • Programowe zajęcia i atrakcje w Ośrodku.
 • Wszystkie programowe wycieczki krajoznawcze.
 • Programowe zajęcia z pływania: 5 dni po 45 minut na wynajętych dla grupy 2 torach na basenie sportowym o wymiarach 25 m w CSR KPSW w Jeleniej Górze.
 • Opieka wykwalifikowanego instruktora pływania.
 • Wszystkie programowe bilety wstępu podczas wycieczek.
 • Opieka wykwalifikowanej kadry wychowawczej.
 • Opieka przewodnika miejskiego w czasie zwiedzania Wrocławia.
 • Przewodnik górski w czasie zwiedzania Karkonoszy.
 • Ubezpieczenie NNW do 10’000 zł.
 • Podatek VAT.
logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij