Zdjęcie

Oferta dla grup zorganizowanych

Oferta dla grup zorganizowanych: SZKOŁY / URZĘDY / FIRMY, ITP.
Szybki kontakt

tel. 94 347 13 91
tel. 94 341 80 12
tel. kom. 515 419 038
mail:
Kolonia na Pojezierzu Kaszubskim 2019

CENA OD: 1499 zł

Termin: 29.06 - 07.07.2019

Program:

1 dzień (sobota 29.06)

Wyjazd z Koszalina w godzinach porannych (o godz. 10:00; zbiórka na parkingu przy Amfiteatrze o godz. 09:45); przejazd na Pojezierze Kaszubskie; wczesnym popołudniem przyjazd do Ośrodka Centrum Rekreacji „U STÖLEMA” w Ostrzycach, położonego nad Jeziorem Ostrzyckim na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego; zakwaterowanie w pokojach; obiad; zapoznanie dzieci z obiektem / gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu / plażowanie nad jeziorem, itp.; kolacja w formie ogniska integracyjnego z pieczeniem kiełbasek; nocleg.

2 dzień (niedziela 30.06)

Śniadanie; plażowanie nad Jeziorem Ostrzyckim oraz korzystanie z sezonowego basenu rekreacyjnego; obiad; po chwili odpoczynku – spacer do centrum Ostrzyc, powrót do Ośrodka; plażowanie nad jeziorem / gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu / korzystanie z atrakcji Ośrodka; kolacja; zabawy integracyjne na świeżym powietrzu lub na sali; nocleg.

3 dzień (poniedziałek 01.07)

Śniadanie; udział w SZKOLENIU SURVIVALOWYM (około 3 godziny); obiad. Po chwili odpoczynku – plażowanie nad jeziorem / gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu / korzystanie z atrakcji Ośrodka; kolacja; dyskoteka integracyjna; nocleg.

4 dzień (wtorek 02.07)

Śniadanie; całodniowa wycieczka autokarowa do Redy i Stryszej Budy (na wycieczkę: obiad w formie „suchego prowiantu”); Reda: około 3-godzinna zabawa w ”Parku Wodnym REDA” z rekinami.

Atrakcje „Parku Wodnego REDA”: m.in. Castle Pool, Pirate Bay, Shark Slide (z paszczy rekina prosto przez akwarium z prawdziwymi rekinami!), Family Slide, Water Slides, River Expedition, Volcano, Wave Pool.

Przejazd do Stryszej Budy - zwiedzanie 3 parków: Kaszubski Park Miniatur z wiernymi kopiami najbardziej znanych budowli Kaszub, Polski i świata; Kaszubski Park Gigantów - wielkie przedmioty, owady w wymiarze XXL, mega ryby, monster truck, prawdziwy samolot, potężne ptaki (w tym przejazd kolejką turystyczną pomiędzy parkami); Kaszubski Gracik - pojazdy bajkowe i filmowe w skali 1:1; późnym popołudniem powrót do Ośrodka; obiadokolacja; zabawy integracyjne na świeżym powietrzu lub na sali; nocleg.

5 dzień (środa 03.07)

Śniadanie; przejście po wybranej jednej z tras Parku Linowego „STÖLEM”.

Park Linowy „STÖLEM” jest najwyższym parkiem linowym na Kaszubach. Do wyboru są trzy trasy do przejścia: • wysoka dla odważnych – 20 przeszkód, tyrolka, długość 300 m • tyrolkowa do punktu widokowego – 6 przeszkód, 3 tyrolki, długość 350 m • trasa dla dzieci i początkujących – 10 przeszkód, długość 150 m. Każda trasa stanowi wyzwanie, ponieważ czeka na nich wiele przeszkód do pokonania: • Most Tybetański, Pal Azji, • siatki poziome i pionowe, • ścieżka nad kanionem, • drabinka oponowa, • wiszące deski i schody, • kolejki tyrolskie, • wózek zjazdowy. Dbamy o to, aby zapewnić uczestnikom zabawy pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z oferowanych atrakcji. Dlatego należy spełnić poniższe warunki, aby móc przejść poszczególne trasy: • trasa wysoka i zjazdowa – wiek min. 12 lat, wzrost min. 140 cm • trasa dla dzieci i początkujących – wiek min. 6 lat, wzrost min. 110 cm.

Obiad; po chwili odpoczynku - plażowanie nad jeziorem / gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu / korzystanie z atrakcji Ośrodka; kolacja; zabawy integracyjne na świeżym powietrzu lub na sali; nocleg.

6 dzień (czwartek 04.07)

Śniadanie; udział w BIEGU KOMANDOSA: zdobycie różnych umiejętności typowego komandosa, m.in. pierwsza pomoc w terenie, pokonywanie terenu różnymi sposobami, maskowanie, walka w bliskim kontakcie (łącznie około 3 godziny); obiad; po chwili odpoczynku – rejs statkiem wycieczkowym „STÖLEM” po Jeziorze Ostrzyckim (ok. 1 godz.; w dwóch podgrupach); plażowanie nad jeziorem / gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu; kolacja; dyskoteka integracyjna; nocleg.

7 dzień (piątek 05.07)

Śniadanie; udział w zabawie rekreacyjnej MEGA PODCHODY (ok. 2 godziny); plażowanie nad jeziorem / zabawy na świeżym powietrzu; obiad; po chwili odpoczynku – plażowanie nad jeziorem / gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu / korzystanie z atrakcji Ośrodka; kolacja; zabawy integracyjne na świeżym powietrzu lub na sali; nocleg.

8 dzień (sobota 06.07)

Śniadanie; plażowanie nad jeziorem oraz przejście 18-dołkowego pola mini golfowego; obiad; po chwili odpoczynku – plażowanie nad jeziorem / gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu / korzystanie z atrakcji Ośrodka; kolacja w formie ogniska pożegnalnego z pieczeniem kiełbasek; nocleg.

9 dzień (niedziela 07.07)

Śniadanie; podsumowanie kolonii, rozdanie nagród i pamiątek, ostatnie zabawy na świeżym powietrzu / plażowanie; około południa wyjazd w drogę powrotną; przyjazd do Koszalina po południu (ok. godz. 15:00 / 16:00).

Uwaga!

WSZYSTKIE ŚWIADCZENIA W CENIE!

  • Program pobytu jest orientacyjny - układ poszczególnych dni może ulec zmianom związanym np. z warunkami pogodowymi, itp.
  • Kalkulacja dla grupy min. 40 dzieci.

Świadczenia zawarte w cenie:

  • Transport autokarem turystycznym na trasie: Koszalin – Ostrzyce – Koszalin.
  • 8 noclegów w Ośrodku Centrum Rekreacji „U STÖLEMA” w Ostrzycach na Kaszubach (w budynku) – w pokojach 2-4 osobowych z TV i z pełnym węzłem sanitarnym: prysznic, WC; https://www.ustolema.pl/

Centrum Rekreacji „U Stolëma” położone jest w Ostrzycach, w samym sercu Kaszub. Jest to malownicza okolica bezpośrednio nad Jeziorem Ostrzyckim. Dlatego zapraszamy na wczasy każdego, kto pragnie choć na chwilę oderwać się od wielkomiejskiego zgiełku. Wiemy, jak połączyć błogi relaks, SPA & Wellness i regionalną restaurację w jednym. W naszej części hotelowej znajdziesz komfortowe apartamenty oraz pokoje, które stanowią doskonałe miejsce na nocleg, ale także odpoczynek po dniu pełnym wrażeń. Pokoje są przestronne i w pełni wyposażone. Dla urozmaicenia pobytu w Ostrzycach przygotowaliśmy szereg atrakcji dla naszych wczasowiczów. Są to rejsy statkiem, spływy kajakowe, nordic walking, park linowy i wiele innych. Posiadamy własne kąpielisko z plażą oraz wypożyczalnię sprzętu wodnego. Oferujemy też atrakcje charakterystyczne dla naszego regionu, czyli przejażdżki wozami drabiniastymi, kuligi i występy kapel regionalnych.

  • Pełne wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja – w tym dwie kolacje w formie ogniska z kiełbaskami / chlebem / przekąskami / napojami).
  • Wszystkie programowe zajęcia i atrakcje w Ośrodku.
  • Programowa wycieczka do Redy i Stryszej Budy – w tym wszystkie programowe bilety wstępu.
  • Opieka wykwalifikowanej kadry wychowawczej (w tym wychowawcy/instruktora pływania/ratownika wodnego).
  • Ubezpieczenie NNW do 10’000 zł.
  • Podatek VAT.
logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij