Zdjęcie

Oferta dla grup zorganizowanych

Oferta dla grup zorganizowanych: SZKOŁY / URZĘDY / FIRMY, ITP.
Szybki kontakt

tel. 94 347 13 91
tel. 94 341 80 12
tel. kom. 515 419 038
mail:
Kolonia w Sudetach 2019

CENA OD: 1599 zł

Termin: 13 – 20.07.2019

Program:

1 dzień (sobota 13.07)

Wyjazd z Koszalina nad ranem (o godz. 05:00; zbiórka na parkingu przy Amfiteatrze o godz. 04:45); przejazd w region Sudetów Środkowych; po południu przyjazd do Ośrodka Wypoczynkowego „RADOSNO”, położonego w Górach Suchych; obiad; zakwaterowanie; zapoznanie dzieci z obiektem i najbliższa okolicą / gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu; kolacja w formie ogniska integracyjnego z pieczeniem kiełbasek; nocleg.

2 dzień (niedziela 14.07)

Śniadanie; zapoznanie z malowniczymi okolicami Sokołowska, niegdyś nazywanego „śląskim Davos”: spacer szlakiem na Stożek Wielki (Góry Kamienne) – podziwianie pięknej panoramy okolic z tarasu widokowego, spacer powrotny (łączny czas wycieczki: maks. 2 godziny); powrót do Ośrodka; obiad; po chwili odpoczynku – gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu / korzystanie z atrakcji Ośrodka; kolacja; zabawy integracyjne na świeżym powietrzu lub na sali; nocleg.

3 dzień (poniedziałek 15.07)

Śniadanie; wycieczka autokarowa do Jedliny-Zdroju - zabawa w Parku Aktywności „CZARODZIEJSKA GÓRA”: przejście trasy „Junior” w Parku Linowym, 1 zjazd torem saneczkowym, 1 zjazd torem pontonowym; powrót do Ośrodka; obiad; po chwili odpoczynku – gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu / korzystanie z atrakcji Ośrodka; kolacja; dyskoteka integracyjna; nocleg.

4 dzień (wtorek 16.07)

Śniadanie; udział w grze terenowej po Sokołowsku; (czas trwania: do 3 godzin).

Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, w których będą ze sobą rywalizować podczas gry terenowej. Każda grupa otrzyma mapy Sokołowska wraz ze wskazówkami oraz pytania / ścieżkę, według której będą się poruszać podczas gry i zdobywać punkty. Grupa, która uzyska największą ilość punktów wygrywa. Liczy się również czas! Podczas gry uczestnicy poznają architekturę i historię Sokołowska, uczą się zdobywać informacje oraz pracować zespołowo, świetnie się przy tym bawiąc. Na pamiątkę każdy otrzymuje sokołowski drobiazg. Powrót do Ośrodka; obiad; po chwili odpoczynku – gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu / korzystanie z atrakcji Ośrodka; kolacja; zabawy integracyjne na świeżym powietrzu lub na sali; nocleg.

5 dzień (środa 17.07)

Śniadanie; wycieczka do Wałbrzycha: zwiedzanie Parku Nauki i Techniki „EXPLORA PARK”.

W „EXPLORA PARKU” króluje matematyka oraz wszelkie gry i zadania logiczne dla dużych i małych. Centrum jest interaktywne – zwiedzający sam wprawia w ruch modele, testuje prawo Pitagorasa czy tworzy konstrukcje. W zwiedzaniu towarzyszą pracownicy Centrum, którzy podsuwają zadania, dopasowują do poziomu wiedzy i umiejętności, a w razie problemów naprowadzają na rozwiązanie. Wszystko po to, aby kontakt z królową nauk był przyjemnością dla wszystkich. Powrót do Ośrodka; obiad; po chwili odpoczynku – gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu / korzystanie z atrakcji Ośrodka; kolacja; zabawy integracyjne na świeżym powietrzu lub na sali; nocleg.

6 dzień (czwartek 18.07)

Śniadanie; lekka piesza wycieczka górska przez Masyw Włostowej do Schroniska PTTK „Andrzejówka” (spacer ok. 2 godziny); powrót autokarem do Ośrodka; obiad; po chwili odpoczynku – gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu / korzystanie z atrakcji Ośrodka; kolacja; kolacja; dyskoteka integracyjna w dużej altanie; nocleg.

7 dzień (piątek 19.07)

Śniadanie; wycieczka do Wałbrzycha: 2-godzinna zabawa w Parku Wodnym „AQUA ZDRÓJ”.

Pływalnia przeznaczona jest zarówno dla osób pływających wyczynowo i rekreacyjnie w basenie sportowym, jak i osób poszukujących zabawy i relaksu w zjeżdżalniach rurowych czy basenie rekreacyjnym. Obok basenu rekreacyjnego znajdują się dwie sześcioosobowe wanny bąbelkowe jacuzzi. Dla najmłodszych brodzik o powierzchni ok. 28m2 i głębokości 30cm z mini zjeżdżalnią, jeżykiem, kaskadą wodną i strumykiem oraz plażą z leżakami. Jedną z największych atrakcji Parku Wodnego są z pewnością trzy rurowe zjeżdżalnie wodne, w tym dwie klasyczne o długości 100 m i 60 m oraz jedna tzw. turbo slide o krótkim i stromym biegu długości 60m. Powrót do Ośrodka; obiad; po chwili odpoczynku – gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu / korzystanie z atrakcji Ośrodka; kolacja w formie ogniska pożegnalnego z pieczeniem kiełbasek - w tym podsumowanie kolonii oraz rozdanie nagród i pamiątek; nocleg.

8 dzień (sobota 20.07)

Śniadanie; wykwaterowanie; przejazd do Kamiennej Góry: zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej „Projekt ARADO – Zaginione Laboratorium Hitlera”.

Czy mieliście okazję odkrywać tajemnice z czasów wojny? Czy zwiedzaliście podziemną fabrykę? Czy wiecie kim był Kazimierz Leski i dlaczego nosił mundur niemieckiego generała? Jeśli nie, to koniecznie musicie odwiedzić „Projekt ARADO - Zaginione laboratorium Hitlera” w Kamiennej Górze, jedną z najnowocześniejszych podziemnych tras turystycznych w Polsce. Co kryją podziemia? Unikalne w skali Europy eksponaty - części pocisku V-1 i rakiety V-2, niemieckiego radaru, a nawet niemieckiej enigmy. Tajemnicze konstrukcje i... Tajemnica Wojskowa!

Przejazd do Bolkowa: zwiedzanie średniowiecznego Zamku Bolków (w tym wejście na wieżę zamkową); wyjazd w drogę powrotną; na trasie – przerwa na obiad; przyjazd do Koszalina w późnych godzinach wieczornych (do ok. godz. 23:00).

Uwaga!

WSZYSTKIE ŚWIADCZENIA W CENIE!

 • Program pobytu jest orientacyjny - układ poszczególnych dni może ulec zmianom związanym np. z warunkami pogodowymi, itp.
 • Kalkulacja dla grupy min. 25 dzieci

Świadczenia zawarte w cenie:

 • Transport mini-busem / mini-autokarem turystycznym (DVD, klimatyzacja, uchylne fotele) w czasie całej kolonii.
 • 7 noclegów w Ośrodku Wypoczynkowym „RADOSNO” w Sokołowsku - w pokojach ok. 2-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym: prysznic, WC.

O.W. „RADOSNO”, urokliwie położony u podnóża górskich szczytów, zaprasza na wypoczynek, relaks lub twórcze spotkania w gościnnym klimacie. Klimatyczne wnętrza oraz przyjazna przestrzeń ogrodu ze słonecznym tarasem i wiatą, zachęcają do organizacji imprezy w plenerze, a atmosfera wieczornego ogniska sprzyja integracji. Ośrodek dysponuje:
• 54 miejscami noclegowymi
• salą restauracyjną z barem dla 60 osób
• salą kominkową o funkcji szkoleniowo-rekreacyjnej dla 70 os. wyposażoną w projektor multimedialny, 2 fliptcharty, ekran, sprzęt Audio/DVD/Karaoke
• dużym ogrodem
• wiatą drewnianą i tarasem dla 80 os.
• bezprzewodowym Internetem (hot spot)
• piłkarzykami
• monitoringiem na obiekcie i parkingu
• miejscem do gry w piłkę nożną, siatkówkę
• miejscem na ognisko.

 • Pełne wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja – w tym dwie kolacje w formie ogniska z kiełbaskami / chlebem / przekąskami / napojami); dodatkowy obiad w drodze powrotnej (drugie danie z napojem).
 • Wszystkie programowe zajęcia i atrakcje w Ośrodku (m.in. organizacja 2 ognisk oraz 2 dyskotek).
 • Wszystkie programowe wycieczki.
  *Wszystkie programowe bilety wstępu.
  *Opieka wykwalifikowanej kadry wychowawczej.
 • Ubezpieczenie NNW do 10’000 zł.
 • Podatek VAT.
logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij