Zdjęcie

Oferta dla grup zorganizowanych

Oferta dla grup zorganizowanych: SZKOŁY / URZĘDY / FIRMY, ITP.
Szybki kontakt

tel. 94 347 13 91
tel. 94 341 80 12
tel. kom. 515 419 038
mail:
Kolonia w Karkonoszach: "Górskie wakacje 2018" (29.07 - 06.08.2018) Nowość w ofercie

CENA OD: 1499 zł

1 dzień (niedziela 29.07)

Wyjazd z Koszalina wcześnie rano (około godz. 06:00); przejazd w Karkonosze; po południu przyjazd do Ośrodka Wczasowego „DĄBRÓWKA” w centrum Karpacza; obiad; zakwaterowanie; zapoznanie dzieci z obiektem i najbliższa okolicą / gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu; kolacja w formie ogniska integracyjnego z pieczeniem kiełbasek; nocleg.

2 dzień (poniedziałek 30.07)

Śniadanie; spacer do Centrum Rozrywki i Sportu „KOLOROWA”: zjazd letnim torem saneczkowym, czas wolny na głównym deptaku Karpacza; powrót do Ośrodka; obiad; po chwili odpoczynku – spacer do pobliskiej Zapory na Łomnicy oraz ścieżką spacerową wzdłuż potoku; po powrocie do Ośrodka - gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu; kolacja; zabawy integracyjne na świeżym powietrzu lub na sali kominkowej; nocleg.

3 dzień (wtorek 31.07)

Śniadanie; wycieczka autokarowa do Szklarskiej Poręby: zwiedzanie z przewodnikiem wodospadów Szklarka oraz Kamieńczyk, czas wolny w centrum kurortu np. na zakup pamiątek; powrót do Ośrodka; obiad; po chwili odpoczynku – spacer w okolice pobliskiej Hali Sportowej: gry i zabawy ruchowe na ogólnodostępnych otwartych boiskach sportowych; powrót do Ośrodka; kolacja; dyskoteka integracyjna w dużej altanie; nocleg.

4 dzień (środa 01.08)

Śniadanie; wyprawa w Karkonosze z przewodnikiem górskim: wjazd wyciągiem krzesełkowym na Kopę, próba wejścia na Śnieżkę (przy korzystnych warunkach atmosferycznych), w czasie zejścia pieszego – wizyta w schroniskach Strzecha Akademicka oraz Samotnia z pobliskim kotłem lodowcowym; po zejściu powrotnym do Karpacza Górnego – podziwianie Świątyni Wang (z zewnątrz); powrót autokarem do Ośrodka; późniejszy obiad; czas wolny na odpoczynek po wyprawie / zabawy integracyjne na świeżym powietrzu lub na sali kominkowej; kolacja; nocleg.

5 dzień (czwartek 02.08)

Śniadanie; spacer do pobliskich "KARKONOSKICH TAJEMNIC" – zwiedzanie niezwykłego multimedialnego muzeum poświęconego Karkonoszom.

W „Karkonoskich Tajemnicach” dla każdego z Was przygotowaliśmy wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju wędrówkę. Poznacie zaaranżowane w przestrzeni, przez artystów światowej sławy, historie, legendy oraz podania, które wyrosły z karkonoskiej ziemi. Dzięki osiągnięciom współczesnych technologii, będziecie mieli okazję doświadczyć wszystkimi zmysłami magii i potęgi, która drzemie w Karkonoszach. W „Karkonoskich Tajemnicach”, poza lekcją historii oraz techniki, otrzymacie prawdziwą lekcję życia w górach rządzonych przez czary i niezbadane zjawiska przyrody.

Powrót do Ośrodka; obiad; po chwili odpoczynku – zajęcia na ściance wspinaczkowej z instruktorem oraz gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu; kolacja; zabawy integracyjne na świeżym powietrzu lub na sali kominkowej; nocleg.

6 dzień (piątek 03.08)

Śniadanie; spacer fragmentem czerwonego szlaku turystycznego zboczami góry Karpatki z pięknymi widokami na Karpacz, wyższe partie Karkonoszy oraz na całą Kotlinę Jeleniogórską (trasa bardzo łatwa); powrót do Ośrodka; obiad; po chwili odpoczynku – spacer w okolice pobliskiej Hali Sportowej: gry i zabawy ruchowe na ogólnodostępnych otwartych boiskach sportowych; powrót do Ośrodka; kolacja; dyskoteka integracyjna w dużej altanie; nocleg.

7 dzień (sobota 04.08)

Śniadanie; spacer do Hotelu „SANDRA SPA”: ok. 2,5 godzinna zabawa w Aquaparku „SANDRA SPA” - m.in. 6 basenów krytych (w tym ze sztuczną falą), 1 basen odkryty z podgrzewaną wodą, zjeżdżalnie „Turbo” i „Wirujący Bak” oraz inne atrakcje; powrót do Ośrodka; obiad; po chwili odpoczynku – gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu / korzystanie z atrakcji Ośrodka; kolacja; zabawy integracyjne na świeżym powietrzu lub na sali kominkowej; nocleg.

8 dzień (niedziela 05.08)

Śniadanie; ostatni spacer do centrum Karpacza: czas wolny na zakup pamiątek na głównym deptaku; dalszy spacer do Kruczych Skałek – podziwianie malowniczej formacji skalnej w postaci filarów sięgających do 25 m wysokości, stanowiących aktualnie popularne centrum wspinaczkowe; powrót autokarem do Ośrodka; obiad; po chwili odpoczynku – zajęcia na ściance wspinaczkowej z instruktorem oraz ostatnie gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu; kolacja w formie ogniska pożegnalnego z pieczeniem kiełbasek - w tym podsumowanie kolonii oraz rozdanie nagród i pamiątek; nocleg.

9 dzień (poniedziałek 06.08)

Wczesne śniadanie; wykwaterowanie; ok. godz. 09:00 wyjazd w drogę powrotną; na trasie przejazdu – przerwa w Zielonej Górze: spacer po malowniczym Starym Mieście m.in. ze Starym Rynkiem, pomnikiem Bachusa (boga wina) oraz licznymi porozrzucanymi po starówce słynnymi bachuskami (seria małych rzeźb przedstawiających dzieci Bachusa), wejście na szczyt Wzgórza Winnego z plantacją winorośli; obiad; wyjazd w dalszą drogę; przyjazd do Koszalina w godzinach wieczornych (ok. godz. 20:00 / 22:00).

Uwaga!

WSZYSTKIE ŚWIADCZENIA W CENIE!
Program pobytu jest orientacyjny - układ poszczególnych dni może ulec zmianom związanym np. z warunkami pogodowymi, itp.
Kalkulacja dla grupy min. 35 dzieci.

Świadczenia zawarte w cenie:

  • Transport autokarem turystycznym na trasie: Koszalin – Karpacz - Koszalin.
  • 8 noclegów w Ośrodku Wczasowym „DĄBRÓWKA” w centrum Karpacza - w pokojach 3- i 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym: prysznic, WC.

Ośrodek Wczasowy „DABRÓWKA” położony jest w centrum Karpacza, jednego z najpiękniejszych kurortów Karkonoszy. Obiekt dysponuje 48 miejscami noclegowymi i oferuje całodzienne wyżywienie dopasowane do potrzeb gości - naszą specjalnością jest tradycyjna polska kuchnia. „DĄBRÓWKA” to przyjemne i bezpieczne miejsce na organizację koloni, zimowisk oraz zielonych i białych szkół.
Do dyspozycji naszych gości na terenie obiektu są: sala relaksacyjna z kominkiem, bilard, stół do ping-ponga, piłkarzyki, ściana wspinaczkowa, mini boisko do koszykówki, duży ogród, miejsce na grilla /ognisko, bezpłatny ogrodzony parking, internet wi-fi.

  • Pełne wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja – w tym dwie kolacje w formie ogniska z kiełbaskami / chlebem / przekąskami / napojami); dodatkowy obiad w drodze powrotnej (drugie danie z napojem).
  • Wszystkie programowe zajęcia i atrakcje w Ośrodku (2 x zajęcia na ściance wspinaczkowej z instruktorem, organizacja 2 ognisk oraz 2 dyskotek).
  • Programowa wycieczka do Szklarskiej Poręby.
  • Wszystkie programowe bilety wstępu (w tym m.in. „KARKONOSKIE TAJEMNICE” oraz Aquapark „SANDRA SPA”).
  • Opieka wykwalifikowanej kadry wychowawczej.
  • Opieka przewodnika górskiego w czasie wyprawy na Kopę i Śnieżkę.
  • Ubezpieczenie NNW do 10’000 zł.
  • Podatek VAT.
logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij