Zdjęcie

Oferta dla grup zorganizowanych

Oferta dla grup zorganizowanych: SZKOŁY / URZĘDY / FIRMY, ITP.
Szybki kontakt

tel. 94 347 13 91
tel. 94 341 80 12
tel. kom. 505 126 626
mail:
Obóz nurkowy na Pojezierzu Drawskim 2018 (13 - 24.08.2018) Nowość w ofercie

CENA OD: 2999 zł

1 dzień (poniedziałek 13.08)

W godzinach południowych indywidualny przyjazd uczestników do Ośrodka Wypoczynkowego „LEGNICA - PAŁAC W CIESZYNIE” w Cieszynie koło Złocieńca; zakwaterowanie w pokojach; obiad; zapoznanie uczestników z kadrą i obiektem / ewentualne pierwsze zajęcia z nurkowania / gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu / plażowanie nad jeziorem, itp.; kolacja w formie ogniska integracyjnego z pieczeniem kiełbasek; nocleg.

2 – 11 dzień (wtorek 14.08 – czwartek 23.08)

Codziennie: śniadanie / obiad / podwieczorek / kolacja; udział w 9-dniowym szkoleniu nurkowym w bazie SHARK DIVE: kurs podstawowy OWD.

PADI OWD (Open Water Diver) to z pewnością najbardziej znany na świecie podstawowy kurs nurkowania. Co roku tysiące nowych adeptów nurkowania dzięki niemu zgłębiają tajniki wiedzy nurkowej i rozpoczynają swoją nową, podwodną przygodę. Szczegółowe informacje na temat szkolenia: http://sharkdive.com.pl/index.php/kurs-nurkowania/podstawowy-kurs-nurkowania-owd

Ponadto w programie: plażowanie nad jeziorem Siecino (tym 3 x zabawa w jeziornym PARKU WODNYM – po ok. 30 minut) / gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu lub na sali / korzystanie z atrakcji Ośrodka (m.in. własna strzeżona plaża ze sprzętem sportowym, boiska do piłki siatkowej i piłki nożnej, stoły do ping-ponga i in.) / wycieczki rowerowe / dyskoteki integracyjne / ogniska z pieczeniem kiełbasek.

12 dzień (piątek 24.08)

Śniadanie; ewentualne ostatnie zajęcia nurkowe / ostatnie zabawy na świeżym powietrzu / plażowanie; wykwaterowanie; od popołudnia – indywidualny wyjazd w drogę powrotną, zakończenie obozu.

Uwaga!

Dokładne dni zajęć z nurkowania uzależnione są m.in. od warunków pogodowych, itp.
Wiek uczestników: 14 – 19 lat.
Kalkulacja przy minimalnej liczbie uczestników: 15 osób.
Maksymalna liczba uczestników: 24 osoby.
Po podpisaniu umowy wymagana zaliczka w kwocie: 500 zł.

Świadczenia zawarte w cenie:

 • 11 noclegów w Ośrodku Kolonijno - Wczasowym „LEGNICA – PAŁAC W CIESZYNIE” w Cieszynie koło Złocieńca na Pojezierzu Drawskim (w obiekcie ”ŻAGLÓWKA” – przybudówka przy Pałacu) - w pokojach 3- / 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym: prysznic, WC.
  Ośrodek Kolonijno - Wczasowy „LEGNICA – PAŁAC W CIESZYNIE” położony jest nad jeziorem Siecino (z wodą sklasyfikowaną w pierwszej klasy czystości) w sercu Drawskiego Parku Krajobrazowego - regionu niezwykle atrakcyjnego przyrodniczo i krajobrazowo. Ośrodek oferuje komfortową bazę noclegową z pokojami wyposażonymi m.in. w pełen węzeł sanitarny. Noclegi w Ośrodku to niezapomniane doświadczenie ze względu na komfort oraz bezpośrednie sąsiedztwo parku w stylu angielskim.
  Na terenie Ośrodka znajdują się m.in.: zabytkowy park o powierzchni ok. 6 ha położony nad samym jeziorem Siecino, własna plaża z pomostami, ratownikami WOPR oraz sprzętem wodnym (m.in. rowery wodne), boisko do koszykówki, boisko do siatkówki na plaży, boisko trawiaste, boisko do piłki nożnej, stoły do ping-ponga, rowery górskie z kaskami (ok. 25 sztuk – do pełnej dyspozycji grup kolonijnych / obozowych), sala i świetlica z TV, video i sprzętem nagłaśniającym np. do dyskotek.
 • Pełne wyżywienie: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja – w tym 3 kolacje w formie ogniska z kiełbaskami / chlebem / przekąskami / napojami).
 • Szkolenie nurkowe z profesjonalnym instruktorem: kurs podstawowy OWD (9 dni zajęć w 4 podgrupach po maksymalnie 6 osób w każdej).
 • Wszystkie programowe zajęcia i atrakcje w Ośrodku i okolicy (w tym 3 x jeziorny Park Wodny).
 • Opieka wykwalifikowanej kadry wychowawczej: kierownik obozu oraz wychowawcy.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TRAVEL (w tym rozszerzenie o nurkowanie)
 • Podatek VAT.
logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij