Zdjęcie

Oferta dla klienta indywidualnego

Oferta dla klienta indywidualnego
Szybki kontakt

tel. 94 347 13 91
tel. 94 341 80 12
tel. kom. 515 419 038
mail:
ADRIATYCKIE ATRAKCJE

CENA: 1795 zł

WIEDEŃ, RZYM, MONTE CASSINO, WENECJA

 • obóz młodzieżowy 12-18 lat
 • AUSTRIA, WŁOCHY

To 4 dni wypoczynku i wspaniałej zabawy nad Morzem Adriatyckim, w parkach rozrywki, na plażach i basenach Riwiery. Kolejne atrakcje to zwiedzanie Rzymu i Watykanu, Monte Cassino i Wenecji. Całość rozpoczniemy wizytą w Wiedniu. Na Riwierze Adriatyckiej będziemy w okolicach Rimini - stolicy Emilii-Romanii, miasta u podnóża Góry Tytano, słynącego z atrakcji turystycznych i będącego doskonałą bazą wypadową do wycieczek po bogatym w historię regionie.

PROGRAM

Dzień 1

Wyjazd z Polski. Przejazd do Czech, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, przejazd do Wiednia, wzgórza Lasku Wiedeńskiego - Kościół św. Józefa, Grinzing, zwiedzanie zabytków Ringu m.in. Parlament, Hofburg (z zewnątrz), Katedra, Park Miejski. Nocny przejazd do Włoch.

Dzień 3

Przyjazd na Riwierę Adriatycką w godzinach rannych. Zakwaterowanie (ok. godz. 14), obiad, zapoznanie się z bazą noclegową, kolacja, nocleg.

Dzień 4 - 7

Wypoczynek i realizacja programu:

 • wypoczynek nad morzem - plażowanie, kąpiele,
 • program animacyjny, zajęcia sportowe,
 • spacery po urokliwych, pełnych atrakcji miasteczkach Riwiery Adriatyckiej,
 • wycieczka do Republiki San Marino - „Antyczna Ziemia Wolności”. Spacer na Górę Monte Tytano. Zwiedzanie Starego Miasta, Bazyliki św. Marino, przełęczy Czarownic, fortyfikacji i średniowiecznych zamków San Marino,
 • wycieczka do Mirabilandii - największego parku rozrywki Riwiery Adriatyckiej. Fantastyczny świat przygody i fantazji z super atrakcjami dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Tonąca w zieleni powierzchnia parku podzielona jest na 7 obszarów tematycznych:
  • Bimboboli - atrakcje dla dzieci,
  • Adventureland - atrakcje przygodowe,
  • La citta di Sian Ka’an - atrakcje w Krainie Majów,
  • La vecchia Europa - tradycyjne atrakcje z wesołych miasteczek,
  • Motorworld - wszelkiego rodzaju pojazdy wodne, drogowe i szynowe,
  • Dolcevita Studios - miasteczko filmowe,
 • wycieczka do Mirabilandii Beach,

Dzień 8

Śniadanie, wyjazd na Monte Cassino, w programie: Klasztor Benedyktyński, Cmentarz Polski, Muzeum Historii Bitwy o Monte Cassino. Przejazd w okolice Rzymu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 9

Śniadanie, przejazd do Rzymu i Watykanu. Zwiedzanie Bazyliki św. Piotra - Kaplica św. Sebastiana z nagrobkiem bł. Jana Pawła II. Rzym starożytny: Forum Romanum i Koloseum (z zewnątrz), Łuk Konstantyna, Plac Wenecki, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 10

Śniadanie, przejazd do Wenecji na parking Tronchetto (postój 9 godzin). Transfer Giudeccą do Placu św. Marka. Zwiedzanie Bazyliki św. Marka, Pałacu Dożów (z zewnątrz) wraz ze słynnym Mostem Westchnień, Wieży Zegarowej, Dzwonnicy. Spacer do Mostu Rialto. Posiłek w formie suchego prowiantu. Nocny przejazd do Polski.

Dzień 11

Zakończenie obozu.

ZAKWATEROWANIE

Hotel MARCUS*** w Cesenatico (lub inny o podobnym standardzie) w trakcie pobytu, pokoje 3,4-osobowe z łazienkami. Położony ok. 100 m od morza. Na terenie obiektu: restauracja, bar, sala TV, salon wypoczynkowy. Podczas noclegów tranzytowych hotele** i ***.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie podczas pobytu nad Adriatykiem. Pierwsze świadczenie we Włoszech - obiad, ostatnie - śniadanie. Wyżywienie w pozostałe dni - patrz program.

TRANSPORT

Autokar turystyczny obsługiwany przez 2 kierowców (klimatyzacja, WC, barek, DVD). Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus.

WYJAZDY

Wg trasy ZAGRANICA. Szczegóły str. 36 katalogu.

ŚWIADCZENIA W CENIE

8 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców, opieka medyczna.

WYDATKI PROGRAMOWE

Wstępy (m. in. Park Rozrywki Mirabilandia, Mirabilandia Beach, muzeum w Cassino), przewodnicy, metro w Rzymie, transfery Wenecja, wjazdy do miast - około 65 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.

UWAGI

Uczestnicy obozu powinni posiadać: paszport lub dowód osobisty, legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 50 euro).

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij