Zdjęcie

Oferta dla klienta indywidualnego

Oferta dla klienta indywidualnego
Szybki kontakt

tel. 94 347 13 91
tel. 94 341 80 12
tel. kom. 515 419 038
mail:
BUŁGARSKIE KURORTY

CENA: 1595 zł

ZŁOTE PIASKI, WARNA, HAJDUSZOBOSZLO, BUDAPESZT

 • obóz młodzieżowy 12 - 18 lat
 • BUŁGARIA, WĘGRY

Wybrzeże Morza Czarnego to słońce, piękne plaże, baseny, dyskoteki, mnóstwo butików. Złote Piaski to z kolei jeden z najbardziej znanych kurortów w Europie. Położony ok. 20 km od Warny - miasta będącego ważnym ośrodkiem kulturalno - naukowym i turystycznym. Obóz w Bułgarii to fantastycznie spędzony czas, pełen atrakcji, który na zawsze pozostanie w pamięci.

PROGRAM

Dzień 1

Wyjazd z Polski, tranzyt przez Czechy, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, przejazd przez Węgry i Rumunię, posiłek w formie suchego prowiantu, nocny przejazd do Bułgarii.

Dzień 3

Przyjazd do Bułgarii, posiłek w formie suchego prowiantu. Wypoczynek nad morzem. Zakwaterowanie, obiad, zapoznanie się z bazą noclegową, kolacja, nocleg.

Dzień 4 - 9

Wypoczynek i realizacja programu:

 • wypoczynek nad morzem - plażowanie i kąpiele,
 • wyjścia na dyskoteki (m.in. PR Club, Malibu),
 • program animacyjny, zajęcia sportowe,
 • wycieczki po okolicach Złotych Piasków,
 • wycieczka piesza do Monastyru Aładża,
 • wycieczki fakultatywne: Bałczik i Przylądek Kaliakra, półwysep Neseber, Delta Dunaju i Konstanca,

Dzień 10

Śniadanie, wyjazd do Warny, zwiedzanie Starego Miasta i Mauzoleum Warneńczyka, wyjazd z Bułgarii, kolacja w formie suchego prowiantu, nocny przejazd przez Rumunię.

Dzień 11

Przyjazd na Węgry, śniadanie w formie suchego prowiantu. Całodzienna zabawa w jednym z największych w Europie kompleksów wód termalnych Hajduszoboszlo z 13 basenami (m.in. basen z piaszczystą, śródziemnomorską plażą), zespołem zjeżdżalni, SPA Aqua Palace, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 12

Śniadanie, przejazd do Budapesztu, całodzienne zwiedzanie miasta: Wzgórze Zamkowe, Plac św. Trójcy, Baszta Rybacka, Kościół pw. NMP, Wzgórze Gellérta, Cytadela. Dodatkowa obiadokolacja w Budapeszcie, nocny przejazd do Polski.

Dzień 13

Zakończenie obozu.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

realizowane przy minimum 35 uczestnikach:

 • Bałczik i Przylądek Kaliakra. Koszt wycieczki od osoby 22 euro.
 • półwysep Neseber wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Koszt wycieczki od osoby 25 euro.
 • Delta Dunaju i Konstanca - rejs po jednej z największych europejskich delt rzecznych, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, zwiedzanie Konstancy (m.in. ruiny rzymskich budowli, meczet). Koszt wycieczki od osoby 40 euro.

ZAKWATEROWANIE

Hotel DANA PALACE***+ w Złotych Piaskach (lub inny o podobnym standardzie) w trakcie pobytu, pokoje 3, 4-osobowe z łazienkami i klimatyzacją. Położony ok. 400 m od morza. Na terenie obiektu: basen, restauracja, bar, sala TV. Podczas noclegów tranzytowych hotele** i ***.

WYŻYWIENIE

Podczas pobytu w Złotych Piaskach wersja All inclusive w formie bufetu: śniadania, obiady, kolacje, pomiędzy posiłkami przekąski m. in. ciasta, owoce, naleśniki. Napoje dostępne przez cały dzień. Pierwsze świadczenie - obiad, ostatnie - śniadanie. Wyżywienie w pozostałe dni - patrz program.

TRANSPORT

Autokar turystyczny obsługiwany przez 2 kierowców (klimatyzacja, WC, barek, DVD). Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus.

WYJAZDY

Wg trasy ZAGRANICA. Szczegóły str. 36 katalogu.

ŚWIADCZENIA W CENIE

9 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców, opieka medyczna.

WYDATKI PROGRAMOWE

Wstępy (m.in. Muzeum Warneńczyka, Park Wodny w Hajduszoboszlo), przewodnicy + opłata klimatyczna + dodatkowy posiłek w Budapeszcie - około 50 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.

UWAGI

Uczestnicy obozu powinni posiadać: paszport lub dowód osobisty, legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 50 euro).

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij