Zdjęcie

Oferta dla klienta indywidualnego

Oferta dla klienta indywidualnego
Szybki kontakt

tel. 94 347 13 91
tel. 94 341 80 12
tel. kom. 515 419 038
mail:
CESARSKA CHORWACJA

CENA: 1695 zł

BRATYSŁAWA, WIEDEŃ, BUDAPESZT, JASKINIA POSTOJNA, TRIEST

 • obóz młodzieżowy 12-18 lat
 • Chorwacja

Zapraszamy na słoneczne wakacje z przygodą na półwysep w kształcie serca. Istria jest jedną z najchętniej odwiedzanych krain Chorwacji. Bliskość Słowenii i Włoch pozwala na organizację interesujących wycieczek do m.in. najsłynniejszej jaskini Europy w Postojnej i Triestu Habsburgów. Poznamy jedno z najbardziej magicznych miejsc świata, popływamy w termalnym jeziorze pełnym różowych indyjskich lotosów - Hévíz i odwiedzimy piękne naddunajskie stolice, by podziwiać ich nocne iluminacje.

PROGRAM

Dzień 1

Wyjazd z Polski. Przejazd na Słowację, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, przejazd do Dunajskiej Stredy - pobyt na kąpielisku termalnym z basenami z podgrzewaną wodą, wodnym toboganem o długości 120 m i bogatą infrastrukturą rekreacyjną. Przejazd do Bratysławy, zwiedzanie miasta: Wzgórze Zamkowe, Katedra św. Marcina - miejsce koronacji królów węgierskich (z zewnątrz), Brama Michalska, Rynek Staromiejski, Studnia Maksymiliana, spacer po Rynku Głównym, rejs statkiem po Dunaju. Wiedeń By Night - nocne zwiedzanie miasta m.in. zabytki Ringu z zewnątrz: Parlament, Hofburg, Katedra i Opera. Nocny przejazd przez Słowenię.

Dzień 3

Przyjazd do Chorwacji, posiłek w formie suchego prowiantu, zakwaterowanie, obiad, zapoznanie się z bazą noclegową, kolacja, nocleg.

Dzień 4 - 9

Wypoczynek i realizacja programu:

 • wypoczynek nad morzem - plażowanie, kąpiele,
 • program animacyjny, zajęcia sportowe,
 • dyskoteki,
 • wycieczka autokarowa do Puli - zwiedzanie amfiteatru, najsłynniejszego zabytku i zarazem symbolu miasta. Zbudowany w I w. przez cesarza Wespazjana, jest najlepiej zachowaną budowlą tego typu w Europie po Koloseum w Rzymie i Arenie w Nimes,
 • Rovinj - zwany „perłą w koronie Adriatyku”, zwiedzanie Katedry św. Eufemii uważanej za symbol Istrii,
 • Poreć - jedno z najstarszych miast półwyspu Istria, zwiedzanie: budynek Parlamentu, rzymskie forum i XVI w. Bazylika Eufrazjana wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO,
 • Pazin - malownicze miasteczko zbudowane wokół zamku z XVI w.,
 • Hum - wizyta w najmniejszym mieście świata. Liczące zaledwie 23 stałych mieszkańców posiada prawa miejskie,
 • wycieczka autokarowa do Jaskini Postojnej - zwiedzanie podziemnych sal i korytarzy najsłynniejszej jaskini Europy z jej kolorowymi stalaktytami i stalagmitami,
 • Triest - spacer głównym placem miasta: Plazza dell’Unita d’Itali, wokół którego wznoszą się przepiękne zabytkowe budowle: XIX-w. Pallazzo del Municipio, Katedra św. Justyna,

Dzień 10

Śniadanie, przejazd na Węgry, zwiedzanie Heviz oraz kąpiele w największym naturalnym jeziorze termalnym w Europie. Posiłek w formie suchego prowiantu, przejazd do stolicy Węgier - Budapeszt By Night, zwiedzanie miasta: Wzgórze Gellerta, Wzgórze Zamkowe, Kościół św. Macieja i Baszta Rybacka (z zewnątrz), Plac św. Trójcy. Nocny przejazd do Polski.

Dzień 11

Zakończenie obozu.

ZAKWATEROWANIE

Hotel UVALA SCOTT ** w Krajlevicy (lub inny o podobnym standardzie) w trakcie pobytu, pokoje 3,4-osobowe z łazienkami. Położony ok. 50 m od morza. Na terenie obiektu: restauracja, bar, sala TV, salon wypoczynkowy. Podczas noclegu tranzytowego hostel.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie podczas pobytu w Chorwacji. Pierwsze świadczenie - obiad, ostatnie - śniadanie. Wyżywienie w pozostałe dni - patrz program.

TRANSPORT

Autokar turystyczny obsługiwany przez 2 kierowców (klimatyzacja, WC, barek, DVD). Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus.

WYJAZDY

Wg trasy ZAGRANICA. Szczegóły str. 36 katalogu.

ŚWIADCZENIA W CENIE

8 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców, opieka medyczna.

WYDATKI PROGRAMOWE

Wstępy (m. in.: Jaskinia Postojna, kąpieliska termalne w Dunajskiej Stredzie i Heviz) + przewodnicy + taksy klimatyczne + rejs po Dunaju - około 60 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.

UWAGI

Uczestnicy obozu powinni posiadać: paszport lub dowód osobisty, legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 50 euro).

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij