Zdjęcie

Oferta dla klienta indywidualnego

Oferta dla klienta indywidualnego
Szybki kontakt

tel. 94 347 13 91
tel. 94 341 80 12
tel. kom. 515 419 038
mail:
HEJ HO PIRATÓW STO!!!

CENA: 1355 zł

KOLONIE DLA NAJMŁODSZYCH

 • kolonie 6-10 lat
 • POMORZE ZACHODNIE

GRZYBOWO koło Kołobrzegu. Grzybowo opanowali piraci! Pod czujnym okiem jednookiego kapitana, który ma drewnianą nogę, hak zamiast ręki i kolorową papugę na ramieniu, szukamy skarbu ukrytego w tej okolicy. Dołącz do załogi i pomóż w poszukiwaniach, bo zabawa w piratów to wspaniała sprawa, a zostać piratem to nie lada odwaga.

Program skierowany do najmłodszych dzieci, zaczynających swoją przygodę z samodzielnymi wyjazdami. Nad zabawą czuwać będą pedagodzy, pracujący na co dzień z najmłodszymi. Kolonia będzie liczyła 20 uczestników co pozwoli stworzyć rodzinną atmosferę.

PROGRAM

 • wycieczka do Kołobrzegu - Latarnia Morska, Piracka Przygoda - zabawa w zabytkowym forcie obronnym: konkurs ciesielski, taniec z obijaczem, wyścig po plankach, walki na boomie, konkursy z linami, nauka szant, tańce przy muzyce folkowej, zabawa w parku wodnym - do dyspozycji uczestników będą: basen sportowy i rekreacyjny, jacuzzi, zjeżdżalnie oraz dzika rzeka,
 • wycieczka do Zieleniewa - wizyta w miasteczku westernowym - Dziki Zachód Show: zwiedzanie stadniny i Mini ZOO, przejażdżka na koniu lub kucyku, strzelanie z łuku, kowbojska karuzela, indiańskie narty, scenki westernowe, konkursy z nagrodami m.in. poszukiwanie złota lub dojenie kozy,
 • ahoj piracka załogo! - zabawa w piratów - budowa statku pirackiego, nauka obyczajów, wykonanie flagi, przygotowanie kostiumów, bitwa morska,
 • piracka dyskoteka,
 • zajęcia twórcze rozwijające wyobraźnię - malowanie rękami i stopami, lepienie z masy solnej,
 • konkurs budowy rzeźb z piasku - zwierzaki, zamki, bajkowe postacie,
 • poszukiwanie skarbu czyli podchody - przygotowanie trasy, zadań i zagadek dla uczestników,
 • plażowanie i kąpiele w morzu,
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 • program animacyjny, zajęcia rekreacyjne.

ZAKWATEROWANIE

Pensjonat ANNA www.pensjonat-anna.net położony ok. 600 m od morza. Pokoje 3,4-osobowe z łazienkami i TV. Na terenie obiektu znajdują się: stołówka i świetlica. W pobliżu boiska sportowe oraz plac zabaw. Ośrodek dysponuje 50 miejscami.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Pierwsze świadczenie - obiad, ostatnie - śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT

Pociąg - opieka wychowawcy lub konwojenta. Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus. Przy dojeździe własnym zakwaterowanie po godz. 16:00.

WYJAZDY

Wg trasy MORZE. Szczegóły str. 37 katalogu.

ŚWIADCZENIA W CENIE

11 noclegów, wyżywienie, transport, ubezpieczenie, realizacja programu, opieka wychowawców, opieka medyczna, ratownik.

UWAGI

Uczestnicy powinni posiadać: legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy, zabawki plażowe, kieszonkowe.

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij