Zdjęcie

Oferta dla klienta indywidualnego

Oferta dla klienta indywidualnego
Szybki kontakt

tel. 94 347 13 91
tel. 94 341 80 12
tel. kom. 515 419 038
mail:
LIGURIA I LAZUROWE WYBRZEŻE

CENA: 1895 zł

WIEDEŃ, CANNES, MONACO, MONTE CARLO, MEDIOLAN, WERONA, GARDALAND

  • obóz młodzieżowy 12-18 lat
  • WŁOCHY, FRANCJA

Kto z Was nie słyszał o Genui, San Remo, Cannes, Nicei, Monaco czy Monte Carlo? Proponujemy Wam kilka niezapomnianych dni na włoskim Wybrzeżu Liguryjskim i słynnym francuskim Lazurowym Wybrzeżu. Ale to nie wszystko. Będą też wyjątkowe groty Toirano, zabawa w Parku Wodnym „Caravelle”, a poza tym Mediolan, Werona Romea i Julii, Wiedeń. Na końcu fantastyczna zabawa w Parku Rozrywki Gardaland - znanym w całej Italii. Nie może tam Ciebie zabraknąć!

PROGRAM

Dzień 1

Wyjazd z Polski. Przejazd do Czech, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, przejazd do Wiednia (postój 9 godzin), zwiedzanie miasta m.in. zabytki Ringu, Parlament i Hofburg (z zewnątrz), Katedra, Park Miejski, Park Rozrywki Prater (atrakcje płatne indywidualnie). Nocny przejazd do Włoch.

Dzień 3

Przyjazd na Ligurię. Zakwaterowanie (ok. godz. 14), obiad, zapoznanie się z bazą noclegową, kolacja, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, spacer po San Remo - stolicy włoskiej piosenki, przejazd do Francji na Lazurowe Wybrzeże, zwiedzanie Cannes – pałac festiwali filmowych i słynna Aleja Gwiazd, Nicei - przejazd słynną Promenadą Anglików. Po południu zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. W programie Katedra św. Mikołaja, Pałac Grimaldich (z zewnątrz), Stare Miasto, Monte Carlo ze słynnymi kasynami, kolacja, nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, wypoczynek nad morzem: plażowanie, kąpiele, obiad, spacer po okolicy, kolacja, nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, przejazd do Toirano - zwiedzanie unikalnego zespołu jaskiń ze śladami życia ludzi pierwotnych oraz licznymi naciekami skalnymi, przejazd do Genui, w programie: dom Krzysztofa Kolumba, port, brama miejska, Bazylika San Lorenzo, Muzeum Oceanograficzne z wyjątkowymi okazami morskiej fauny i flory, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7

Śniadanie, całodzienna zabawa w Parku Wodnym „Caravelle” w Ceriale, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8

Śniadanie, program animacyjny, obiad, plażowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 9

Śniadanie, przejazd do Mediolanu, zwiedzanie: Katedra, Opera La Scala (z zewnątrz), Pasaż Viktora Emanuella. Przejazd do Werony, zwiedzanie miasta m.in. rzymski amfiteatr Arena (z zewnątrz), Piazza dei Signori, Casa Capuletti ze słynnym balkonem szekspirowskiej Julii. Przejazd w okolice Jeziora Garda. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 10

Śniadanie, całodzienny pobyt w Gardaland - jednym z najsłynniejszych włoskich parków rozrywki. Wspaniałe miejsce zabawy dla dzieci i młodzieży, z mnóstwem zjeżdżalni, kolejek naziemnych, nadziemnych i podziemnych, szybkich i emocjonujących atrakcji na wodzie, lądzie i w powietrzu. Posiłek w formie suchego prowiantu, nocny przejazd do Polski.

Dzień 11

Zakończenie obozu.

ZAKWATEROWANIE

Hotel EUROPA** w Arma di Taggia (lub inny o podobnym standardzie) w trakcie pobytu, pokoje 3,4-osobowe z łazienkami. Położony ok. 150 m od morza. Na terenie obiektu: restauracja, bar, sala TV, salon wypoczynkowy. Podczas noclegów tranzytowych hotele** i ***.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie podczas pobytu na Ligurii. Pierwsze świadczenie we Włoszech - obiad, ostatnie - śniadanie. Wyżywienie w pozostałe dni - patrz program.

TRANSPORT

Autokar turystyczny obsługiwany przez 2 kierowców (klimatyzacja, WC, barek, DVD). Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus.

WYJAZDY

Wg trasy ZAGRANICA. Szczegóły str. 36 katalogu.

ŚWIADCZENIA W CENIE

8 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców, opieka medyczna.

WYDATKI PROGRAMOWE

Wstępy (m. in. Park Wodny Caravelle, Muzeum Oceanograficzne, Park Rozrywki Gardaland, Groty Toirano), wjazdy do miast - około 65 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.

UWAGI

Uczestnicy obozu powinni posiadać: paszport lub dowód osobisty, legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 50 euro).

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij