Zdjęcie

Oferta dla klienta indywidualnego

Oferta dla klienta indywidualnego
Szybki kontakt

tel. 94 347 13 91
tel. 94 341 80 12
tel. kom. 515 419 038
mail:
OD PARYŻA PO BARCELONĘ

CENA: 2095 zł

DISNEYLAND, PARYŻ, CARCASSONNE, BARCELONA, AWINION, GENEWA

  • obóz młodzieżowy 12-18 lat
  • FRANCJA, HISZPANIA, SZWAJCARIA

Czy znacie Paryż, a może Disneyland? Jeżeli nie, to proponujemy Wam 2 dni w tym niezwykłym, pełnym zabytków i atrakcji mieście oraz cały dzień na szaleństwa w Disneylandzie. Spotkacie bohaterów Disney’a, polecicie rakietą, przeżyjecie Armagedon - gwarantujemy, będzie fantastycznie. I na tym nie koniec. Pojedziemy do Hiszpanii. Tam plaża, kąpiel w morzu, dyskoteki i mnóstwo atrakcji w kurortach wybrzeża Costa Brava. Zobaczymy Barcelonę. Może na Camp Nou spotkamy Messiego? Dodatkowo nowość – Flamenco Show! Wracając do Polski, zwiedzimy Awinion i Genewę.

PROGRAM

Dzień 1

Wyjazd z Polski. Nocny przejazd przez Niemcy do Francji.

Dzień 2

Przyjazd do Paryża. Całodzienny pobyt w Disneylandzie - słynne miasteczko bohaterów filmów Disneya, z mnóstwem dodatkowych atrakcji (wstęp i obiadokolacja płatna indywidualnie). Przejazd do hotelu, dwa noclegi w okolicach Paryża.

Dzień 3

Śniadanie, zwiedzanie Paryża: słynne bulwary i place paryskie: Plac de Greve, Bastylii, Republiki, Opery, Vendome, Concorde, Alma, Wieża Eiffel’a (wejście na I-wszy i II-gi poziom), rejs statkiem po Sekwanie, Pola Marsowe, Trocadero. Pobyt na Montmartre, kabaret Moulin Rouge (z zewnątrz), Plac du Tertre, Bazylika Sacre Coeur oraz wspaniała panorama Paryża. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, zwiedzanie centrum historycznego Paryża: Katedra Notre Dame, Plac Chatelet z Wieżą Jakuba, Pont Neuf - najstarszy most Paryża, zabudowania Luwru ze słynną szklaną piramidą, Pałac Królewski, Comedie Francais (z zewnątrz), hotel Regina, królewskie ogrody Tuilerie, spacer po Polach Elizejskich z perspektywą Łuku Triumfalnego. Obiadokolacja. Wieczorem wyjazd, nocny przejazd do Hiszpanii.

Dzień 5

W drodze na Costa Brava krótkie zwiedzanie Carcassonne - najlepiej zachowanego średniowiecznego miasta Europy. Przyjazd na Costa Brava. Obiad, zakwaterowanie, zapoznanie się z bazą noclegową. Kolacja, nocleg.

Dzień 6 - 10

Wypoczynek, realizacja programu:

  • wypoczynek nad morzem - plażowanie, kąpiele,
  • program animacyjny, zajęcia sportowe,
  • dyskoteki,
  • wycieczka do Barcelony i Montserrat m.in. Katedra Sagrada Familia (z zewnątrz), Bario Gotico, wzgórze Montjuich, pomnik K. Kolumba, Port, Plac Królewski, Rambla, stadion Camp Nou, gdzie gra FC Barcelona (z zewnątrz - dla chętnych możliwość wejścia do muzeum i na trybuny stadionu - płatne indywidualnie),
  • propozycja fakultatywna - Flamenco Show,

Dzień 11

Śniadanie, wyjazd, po drodze zwiedzanie Awinionu: słynny, znany z piosenki most St. Benezet oraz Pałac Papieski z okresu niewoli awiniońskiej (z zewnątrz). Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 12

Śniadanie, wyjazd do Genewy. Krótkie zwiedzanie miasta - centrum polityki międzynarodowej, zegar kwiatowy, największa fontanna Europy oraz pobyt nad Jeziorem Genewskim. Posiłek w formie suchego prowiantu, nocny przejazd do Polski.

Dzień 13

Zakończenie obozu.

IMPREZA FAKULTATYWNA

realizowana przy min. 30 uczestnikach:

  • Flamenco Show - 2,5 godzinny program muzyczno-taneczny w wykonaniu jednego z najsłynniejszych zespołów Flamenco w Hiszpanii. Koszt imprezy od osoby 27 euro.

ZAKWATEROWANIE

Hotel HAWAII/MONTEVISTA*** w Lloret de Mar (lub inny o podobnym standardzie) w trakcie pobytu, pokoje 3,4-osobowe z łazienkami i klimatyzacją. Położony ok. 300 m od morza. Na terenie obiektu: basen, restauracja, bar, sala TV, salon wypoczynkowy. Podczas noclegów tranzytowych hotele ** i ***.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie podczas pobytu na Costa Brava. Pierwsze świadczenie w Hiszpanii - obiad, ostatnie - śniadanie. Wyżywienie w pozostałe dni - patrz program.

TRANSPORT

Autokar turystyczny obsługiwany przez 2 kierowców (klimatyzacja, WC, barek, DVD). Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus.

WYJAZDY

Wg trasy ZAGRANICA. Szczegóły str. 36 katalogu.

ŚWIADCZENIA W CENIE

9 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców, opieka medyczna.

WYDATKI PROGRAMOWE

Wstępy (m.in. Disneyland, wstęp na Wieże Eiffel’a, rejs po Sekwanie), przewodnicy w Paryżu - około 70 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.

UWAGI

Uczestnicy obozu powinni posiadać: paszport lub dowód osobisty, legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 50 euro).

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij