Zdjęcie

Oferta dla klienta indywidualnego

Oferta dla klienta indywidualnego
Szybki kontakt

tel. 94 347 13 91
tel. 94 341 80 12
tel. kom. 515 419 038
mail:
TRZY STOLICE EUROPY

CENA: 1675 zł

WIEDEŃ, PRAGA, BRATYSŁAWA

  • obóz 12-16 lat
  • SŁOWACJA, AUSTRIA, CZECHY

Na początku górskie wędrówki słowackimi szlakami Małej Fatry, potem odpoczynek na basenach termalnych, a na zakończenie odwiedziny trzech najciekawszych stolic Europy: słowackiej metropolii - Bratysławy, stolicy Habsburgów - Wiednia i Złotej Pragi.

PROGRAM

Dzień 1

Wyjazd z Polski. Przejazd na Słowację, kolacja, nocleg.

Dzień 2 - 7

Wypoczynek i realizacja programu:

  • wycieczka do Liptowskiego Mikulasza, zabawa w Tatralandii - największym aquaparku środkowej Europy: 11 basenów termalnych z aquapontonami, wodnymi ścianami wspinaczkowymi, gejzerami i prądami wodnymi, 27 rur i zjeżdżalni o łącznej długości ok. 1800 m - w tym najdłuższe i najbardziej strome na Słowacji: Anakonda i Free Fall (wstęp płatny indywidualnie),
  • wycieczka do Bojnic - zwiedzanie najpiękniejszego zamku na Słowacji oraz największego ZOO, w którym znajdują się aż 373 gatunki zwierząt, a także pawilon małp oraz słoni, akwarium i terrarium, Cicmany - słowacki skansen, który zdobył sławę dzięki oryginalnym drewnianym domom z białym ornamentalnym zdobieniem, Rajecka Leśna - największa w Europie ruchoma szopka,
  • zorbing - szalony zjazd po specjalnie przygotowanym torze w dmuchanej kuli sferycznej o średnicy 3,5 m zwanej ZORBĄ,
  • SPA na wyciągniecie ręki: pobyty na kąpieliskach z wodami termalnymi, gdzie czekają baseny z podgrzewaną wodą, zjeżdżalnie i tory wodne. A jeśli znudzą się kąpiele wodne to można pograć w siatkówkę plażową, mini golfa albo tenisa stołowego,
  • wieczór przy ognisku,
  • program animacyjny, zajęcia rekreacyjne,
  • dyskoteki.

Dzień 8

Śniadanie, wyjazd do Bratysławy - spacer po Starym Mieście, Wzgórze Zamkowe z Parlamentem oraz Katedrą św. Marcina. Przejazd do Czech na obiadokolację i nocleg.

Dzień 9

Śniadanie, przejazd do Wiednia, zwiedzanie zabytków Ringu m.in. Parlament, Hofburg (z zewnątrz), Katedra, Park Miejski, wzgórza Lasku Wiedeńskiego - Kościół św. Józefa, Grinzing. Powrót do Czech na obiadokolację, nocleg.

Dzień 10

Śniadanie, przejazd do Pragi, zwiedzanie - Hradczany: Katedra św. Wita, odprawa warty honorowej na zamku, ogrody zamkowe, most Karola, Ratusz, Zegar Orloy, Rynek Starego Miasta, Plac Wacława. Przejazd do Polski na obiadokolację, nocleg.

Dzień 11

Śniadanie, zakończenie obozu.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek CHATA ZIAR Rajecka Leśna położony na terenie Małej Fatry. Domki drewniane z trzema pokojami (2,4 i 5-osobowe) oraz dwoma łazienkami, przeznaczonymi dla 10-12 osób. Na terenie obiektu: stołówka, kawiarnia, świetlica z TV, sala kominkowa, bilard, stół do tenisa, boiska do siatkówki i piłki nożnej, miejsce na ognisko. Podczas noclegów tranzytowych hostele lub hotele.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie podczas pobytu na Słowacji. Pierwsze świadczenie - kolacja, ostatnie - śniadanie. Wyżywienie w pozostałe dni - patrz program.

TRANSPORT

Autokar turystyczny obsługiwany przez 2 kierowców (klimatyzacja, WC, barek, DVD). Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus.

WYJAZDY

Wg trasy ZAGRANICA. Szczegóły str. 36 katalogu.

ŚWIADCZENIA W CENIE

10 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców, opieka medyczna.

WYDATKI PROGRAMOWE

Wstęp do Tatralandii, przewodnicy Wiedeń, Praga - około 25 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.

UWAGI

Uczestnicy obozu powinni posiadać: paszport lub dowód osobisty, legitymację szkolną, wygodne buty i strój do wycieczek pieszych, obuwie i strój sportowy, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 50 euro).

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij