Zdjęcie
Oferta dla grup zorganizowanych: SZKOŁY / URZĘDY / FIRMY, ITP.
Szybki kontakt

tel. 94 347 13 91
tel. 94 341 80 12
tel. kom. 515 419 038
mail:
Biuro Podróży EXODOS

Biuro Podróży EXODOS istnieje od 2003 roku. Powstało zarówno z pasji i zainteresowań jego założycieli, jak i z ambicji stworzenia biura przyjaznego, ukierunkowanego na jak najbardziej bezpośredni kontakt z klientem.

Od początku swojej działalności Biuro specjalizuje się w organizacji imprez turystycznych dla wszelkiego rodzaju grup zorganizowanych - zarówno dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Oprócz swojej standardowej oferty Biuro tworzy programy i kalkulacje na życzenie, dostosowując je do wymagań każdego klienta.

Raz do roku, na początku każdego semestru szkolnego, Biuro wydaje swój własny katalog z ofertą dla grup zorganizowanych. Ponadto Biuro prowadzi także rozbudowany dział obsługi klienta indywidualnego.

Przez pierwsze 5 lat swojego istnienia siedziba Biura znajdowała się w Koszalinie przy ulicy Zwycięstwa 107. W styczniu 2006 roku Biuro otworzyło swój oddział na koszalińskim dworcu PKS, wyspecjalizowany w sprzedaży indywidualnych biletów komunikacji międzynarodowej: autokarowych, lotniczych i promowych.

W dążeniu do ciągłego rozwoju prężnie działającej firmy w listopadzie 2009 roku Biuro zaczęło działać w formie Centrum Usług Turystycznych, w którym oprócz swojej podstawowej działalności organizatora imprez grupowych zajmuje się także kompleksową obsługą klienta indywidualnego – poprzez sprzedaż wczasów, wycieczek, międzynarodowych biletów autokarowych / lotniczych / promowych, domków wakacyjnych oraz ubezpieczeń turystycznych.
Od tego czasu siedzibą Biura jest nowo wybudowany deptak "Tu i Tam", ulokowany w ścisłym centrum Koszalina przy ulicy Kaszubskiej. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 – 18.00 oraz w soboty w godzinach 10.00 – 14.00 Zdjęcie panoramiczne wnętrza Centrum Usług Turystycznych EXODOS zobacz wirtualną panoramę wnętrza biura

Biuro Podróży EXODOS zarejestrowane jest w Koszalinie, posiada wpis do ewidencji działalności gospodarczej Prezydenta Miasta Koszalina o numerze 35091, numer NIP 669-217-14-12 oraz numer REGON 331463353.

Biuro działa zgodnie z obowiązującą ustawą o usługach turystycznych: posiada wydane przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zaświadczenie o numerze 01/05 z wpisem do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz ważną gwarancję ubezpieczeniową organizatora turystyki w ERV – EUROPÄISCHE REISEVERSICHERUNG AG POLSKA.
Podczas trwania każdej własnej imprezy Biuro ubezpiecza swoich klientów w SIGNAL IDUNA POLSKA T.U. S.A. na podstawie Umów Generalnych o numerach: 200552110706 oraz 200552210706.

Numer rachunku bankowego Biura Podróży EXODOS:
MultiBank BRE Bank S.A., 97 1140 2017 0000 4302 0403 4831.

Korzystając z usług Biura Podróży EXODOS mają Państwo pewność, iż każda impreza turystyczna zostanie przeprowadzona w pełni profesjonalnie, tj. na bazie sprawdzonego i bezpiecznego transportu, z udziałem wykwalifikowanej kadry pilotów i przewodników oraz z zachowaniem wszelkich wymogów formalno-prawnych.

Kadra pracownicza Biura Podróży EXODOS to dokładnie wyselekcjonowani fachowcy w branży turystycznej:

 • pracownicy biurowi, doświadczeni zarówno w przygotowywaniu ofert dla grup zorganizowanych, jak również w pełnej obsłudze klienta indywidualnego
 • licencjonowani piloci wycieczek krajowych i zagranicznych
 • przewodnicy miejscy i górscy z wymaganymi uprawnieniami
 • doświadczeni wychowawcy kolonijni
 • licencjonowani instruktorzy

Oferta Biura Podróży EXODOS w zarysie:

 1. turystyka grupowa - organizacja wszelkiego rodzaju imprez turystycznych krajowych i zagranicznych dla każdej grupy zorganizowanej (szkoły, firmy, przedsiębiorstwa, urzędy, organizacje, itp.):
  • wycieczki krajoznawcze
  • kolonie / zimowiska / biwaki
  • zielone szkoły
  • imprezy integracyjne / motywacyjne
  • wyjazdy narciarskie / sylwestrowe
  • wyjazdy na targi / szkolenia / konferencje
  • wyjazdy na imprezy sportowe: ligi europejskie / Liga Mistrzów / Puchar Świata w skokach narciarskich / imprezy rangi Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy w każdej dyscyplinie sportu
  • wyjazdy na imprezy kulturalne: koncerty / festiwale / wystawy
  • wyjazdy trekkingowe / trampingowe
 2. sprzedaż agencyjna wczasów i wycieczek dla klientów indywidualnych: autokarowych / lotniczych / promowych / z dojazdem własnym
 3. sprzedaż międzynarodowych biletów: autokarowych / lotniczych / promowych
 4. rezerwacja hoteli
 5. wynajem domków wakacyjnych za granicą
 6. sprzedaż ubezpieczeń turystycznych
 7. pośrednictwo wizowe
 8. usługi przewodnickie
 9. turystyka przyjazdowa
Wieloletnie doświadczenie w obsłudze ruchu turystycznego pozwala nam zapewnić Państwu niezapomniany wypoczynek o każdej porze roku - zarówno w Polsce, jak i za granicą!
Oferta dla klienta indywidualnego
Newsletter

Czy chcesz być na bieżąco informowany o nowościach, promocjach i aktualnościach Biura Podróży EXODOS?
Dodaj swój adres e-mail do subskrypcji.

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij