Zdjęcie
Oferta dla klienta indywidualnego
Newsletter

Czy chcesz być na bieżąco informowany o nowościach, promocjach i aktualnościach Biura Podróży EXODOS?
Dodaj swój adres e-mail do subskrypcji.

Touroperatorzy

Biuro Podróży EXODOS, w zakresie sprzedaży ofert wypoczynku dla klienta indywidualnego, współpracuje z najlepszymi, sprawdzonymi polskimi organizatorami.
Oto najważniejsi z nich:

  • Unity Line

    Unity line

    Spółka Unity Line, założona w maju 1994 roku, jest jedną z największych firm armatorskich działających na rynku bałtyckich przewozów promowych. W ramach prowadzonej działalności firma zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem promami morskimi oraz działalnością turystyczną i transportową. Struktura floty Unity Line umożliwia obsługę wszystkich grup odbiorców: pasażerów, spedytorów oraz przewoźników drogowych i kolejowych. Promy w zarządzie armatora eksploatowane są na liniach: Świnoujście – Ystad oraz Świnoujście – Trelleborg.

  • Greland Tour

    Greland Tour

    Biuro Greland Tour istnieje na rynku polskim od 18 lat. Klienci w ofercie biura znajdą propozycje wczasów samolotem lub autokarem, wycieczek objazdowych, wyjazdów na narty i snowboard.

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij