Zdjęcie
Szybki kontakt

tel. 94 347 13 91
tel. 94 341 80 12
tel. kom. 515 419 038
mail:
Oferta dla grup zorganizowanych: SZKOŁY / URZĘDY / FIRMY, ITP.

REGULAMIN PROMOCJI "PODRÓŻUJ Z EXODOSEM" (organizatorzy grup osób dorosłych)

 1. Nagrodą w promocji jest 10 bezpłatnych miejsc na wycieczce autokarowej do Berlina w grudniu 2011 (sobota), łączącej zwiedzanie stolicy Niemiec z wizytą na tradycyjnych "Jarmarkach Bożonarodzeniowych".
 2. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży EXODOS Artur Kwiatkowski.
 3. W promocji biorą udział wszyscy organizatorzy grup osób dorosłych, którzy w okresie od 01.01.2011 do 30.10.2011 wybiorą się z B.P. EXODOS na wycieczkę grupową 2 dniową lub dłuższą. Promocja dotyczy maksymalnie jednej osoby na grupę.
 4. Losowanie 10 zwycięskich osób odbędzie się na początku listopada 2011 w siedzibie organizatora. Dokładną datę organizator ogłosi na swojej stronie internetowej.
 5. Każda nagrodzona osoba zostanie o tym fakcie poinformowana telefonicznie przez organizatora. Ponadto lista zwycięzców zostanie ogłoszona na stronie internetowej organizatora.
 6. Osoby nagrodzone wyrażają zgodę na darmowe i bezterminowe wykorzystywanie swojego wizerunku (w tym nazwiska i miasta zamieszkania) w dowolnych materiałach promocyjnych i marketingowych Biura Podróży EXODOS Artur Kwiatkowski.
 7. Prawo do nagrody może być przeniesione na inną osobę, osobę tą wyznacza osoba nagrodzona.
 8. Biuro Podróży EXODOS Artur Kwiatkowski nie dokonuje zwrotów pieniężnych za niewykorzystaną nagrodę.
 9. Nie ma możliwości zamiany nagrody na ekwiwalent pieniężny.
 10. Nagroda zawiera: transport z/do Koszalina lub miejscowości na trasie przejazdów, zwiedzanie Berlina z przewodnikiem, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW i KL.
 11. W miarę dostępności miejsc osoba nagrodzona może zabrać na wycieczkę osoby towarzyszące, za które zapłaci zgodnie z obowiązującym w danym momencie cennikiem.
 12. Wyjazd odbędzie się w grudniu 2011, w sobotę. Ostateczną datę organizator ustali do dnia 01.11.2011.
logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij