Zdjęcie
Szybki kontakt

tel. 94 347 13 91
tel. 94 341 80 12
tel. kom. 515 419 038
mail:
Oferta dla grup zorganizowanych: SZKOŁY / URZĘDY / FIRMY, ITP.

REGULAMIN PROMOCJI "PODRÓŻUJ Z EXODOSEM" (organizatorzy grup dzieci i młodzieży)

  1. Nagrodą w promocji są bezpłatne miejsca na wycieczce autokarowej do Berlina w grudniu 2011 (sobota), łączącej zwiedzanie stolicy Niemiec z wizytą na tradycyjnych "Jarmarkach Bożonarodzeniowych".
  2. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży EXODOS Artur Kwiatkowski.
  3. W promocji biorą udział wszyscy organizatorzy grup (nauczyciel, instruktor, rodzic, itp.), którzy w okresie od 01.01.2011 do 25.11.2011 wybiorą się z B.P. EXODOS na wycieczkę szkolną 3 dniową lub dłuższą / "Zieloną szkołę" / kolonię lub obóz młodzieżowy. Promocja dotyczy maksymalnie jednej osoby na grupę.
  4. Osoby nagrodzone wyrażają zgodę na darmowe i bezterminowe wykorzystywanie swojego wizerunku w dowolnych materiałach promocyjnych i marketingowych Biura Podróży EXODOS Artur Kwiatkowski.
  5. Prawo do nagrody może być przeniesione na inną osobę, osobę tą wyznacza osoba nagrodzona.
  6. Biuro Podróży EXODOS Artur Kwiatkowski nie dokonuje zwrotów pieniężnych za niewykorzystaną nagrodę.
  7. Nie ma możliwości zamiany nagrody na ekwiwalent pieniężny.
  8. Nagroda zawiera: transport z/do Koszalina lub miejscowości na trasie przejazdów, zwiedzanie Berlina z przewodnikiem, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW i KL.
  9. W miarę dostępności miejsc osoba nagrodzona może zabrać na wycieczkę osoby towarzyszące, za które zapłaci zgodnie z obowiązującym w danym momencie cennikiem.
  10. Wyjazd odbędzie się w grudniu 2011, w sobotę. Ostateczną datę organizator ustali do dnia 01.11.2011.
logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij