Zdjęcie
Szybki kontakt

tel. 94 347 13 91
tel. 94 341 80 12
tel. kom. 515 419 038
mail:
Oferta dla klienta indywidualnego

REGULAMIN PROMOCJI "PODRÓŻUJ Z EXODOSEM" (klienci indywidualni)

 1. Nagrodą w promocji są bezpłatne miejsca na wycieczce autokarowej do Berlina w grudniu 2011 (sobota), łączącej zwiedzanie stolicy Niemiec z wizytą na tradycyjnych "Jarmarkach Bożonarodzeniowych".
 2. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży EXODOS Artur Kwiatkowski.
 3. W promocji biorą udział wszystkie osoby, które w okresie od 01.12.2010 do 25.11.2011 zawarły umowę o wykonanie dowolnej usługi turystycznej (imprezy turystycznej) dla klientów indywidualnych i potwierdziły to wpłatą zaliczki. Promocja nie dotyczy rezerwacji imprez grupowych dla szkół, urzędów, firm, stowarzyszeń, itp.
 4. Warunkiem uzyskania bezpłatnego miejsca na wycieczce autokarowej o której mowa w pkt. 1, jest dokonanie rezerwacji usługi turystycznej dla jednej bądź kilku osób łącznie (np. rodzina, grupa przyjaciół, itp.), której całkowity koszt za wszystkie osoby razem jest równy bądź przekracza 12 000 zł. Organizator dopuszcza łączenie ze sobą pojedynczych rezerwacji – jedynym warunkiem jest ich jednoczesne dokonanie w biurze Organizatora lub za pośrednictwem systemów rezerwacyjnych na stronie internetowej Organizatora.
 5. Osoby nagrodzone wyrażają zgodę na darmowe i bezterminowe wykorzystywanie swojego wizerunku w dowolnych materiałach promocyjnych i marketingowych Biura Podróży EXODOS Artur Kwiatkowski.
 6. Prawo do nagrody może być przeniesione na inną osobę, osobę tą wyznacza osoba nagrodzona.
 7. Biuro Podróży EXODOS Artur Kwiatkowski nie dokonuje zwrotów pieniężnych za niewykorzystaną nagrodę.
 8. Nie ma możliwości zamiany nagrody na ekwiwalent pieniężny.
 9. Nagroda zawiera: transport z/do Koszalina lub miejscowości na trasie przejazdów, zwiedzanie Berlina z przewodnikiem, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW i KL.
 10. W miarę dostępności miejsc osoba nagrodzona może zabrać na wycieczkę osoby towarzyszące, za które zapłaci zgodnie z obowiązującym w danym momencie cennikiem.
 11. Wyjazd odbędzie się w grudniu 2011, w sobotę. Ostateczną datę organizator ustali do dnia 01.11.2011.
 12. Prawo do nagrody przepada, jeśli osoba nagrodzona zrezygnuje z zakupionej usługi turystycznej objętej promocją.
logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij