Zdjęcie
Oferta dla grup zorganizowanych: SZKOŁY / URZĘDY / FIRMY, ITP.
Szybki kontakt

tel. 94 347 13 91
tel. 94 341 80 12
tel. kom. 515 419 038
mail:
Referencje

PODZIĘKOWANIA OD NASZYCH GRUP- 2019

Serdecznie dziękuję za zorganizowanie wycieczki szkolnej do Szczecina, która odbyła się w dniach 26-27 września 2019 r. Cały wyjazd przebiegł bez zastrzeżeń w przyjaznej atmosferze. Wszystko było bardzo dobrze zaplanowane. Pan kierowca wzorowo zadbał o nasze bezpieczeństwo i komfort jazdy. Na szczególne uznanie zasługuje praca wykonana przez Panią Joannę- naszego przewodnika. Jej ogromna wiedza, niezwykłe historie opowiadane z wielką pasją oraz świetne podejście do młodzieży sprawiły, że wszyscy uczestnicy bardzo dobrze się bawili i z zainteresowaniem czekali na kolejne punkty wycieczki. Pani Joanna w każdej sytuacji oferowała swoją pomoc oraz chęć współpracy. Jeśli zaplanujemy kolejną wycieczkę, na pewno poprosimy Państwa o przygotowanie oferty.

SP Kopnica

PODZIĘKOWANIA OD NASZYCH GRUP- 2019

W dniach 20-21 maja 2019 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wycieczce Poznań, Biskupin i okolice zorganizowanej przez Państwa biuro EXODOS. Chcielibyśmy podziękować bardzo Pani Pilot Ewie za świetne poprowadzenie nas wyznaczoną trasą, za interesujące opowieści o mijanych miejscach, za z pasją przytaczane ciekawe historie, skuteczne zachęcanie młodych ludzi (jak też opiekunów) do czynnego udziału w podróży. Dziękujemy także za to, że Pani Ewa z tak dużą dbałością troszczyła się o warunki pobytu w miejscu noclegu i zawsze była gotowa do niesienia pomocy. Ponadto Pani Pilot-Przewodnik skutecznie dostosowała język do dzieci oraz charakteru wycieczki, wybierając najlepszą drogę związaną z przekazaniem często trudnych treści (jak na wiek uczniów). Dobór informacji, atrakcje i kolejność ich realizacji oraz sposób przeprowadzenia nas przez p. Pilot z pewnością spowodował chęć polecania nazwy EXODOS innym, by mogli korzystać z taką satysfakcją z Waszych usług jak my. Współpraca z Państwem to sama przyjemność. Serdecznie też dziękujemy p. Kierowcy za bezpieczne, w dobrej atmosferze transportowanie naszej grupy przez długi kawałek Polski.

SP1 Sławno

PODZIĘKOWANIA OD NASZYCH GRUP- 2019

W imieniu własnym oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Barcinie pragniemy podziękować Państwu za fachową organizację wycieczki do Heide Parku i Hamburga , a także kompetencję pilota i profesjonalizm kierowców. Z nadzieją na dalszą współpracę serdecznie pozdrawiamy.

SP Barcino

PODZIĘKOWANIA OD NASZYCH GRUP- 2019

Dzień dobry W dniach 3-7 czerwca byliśmy na wycieczce szkolnej organizowanej przez Państwa biuro podróży. Jesteśmy zachwyceni ludźmi którzy byli z nami tzn. panią przewodnik Joanną oraz Kierowcami panem Tomaszem i panem Adamem. Prosimy o uwzględnienie nas na przyszły rok szkolny, koniecznie z tą samą obsadą

SP 1 Łobez

Oferta dla klienta indywidualnego
Newsletter

Czy chcesz być na bieżąco informowany o nowościach, promocjach i aktualnościach Biura Podróży EXODOS?
Dodaj swój adres e-mail do subskrypcji.

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij