94 347 13 91, 515 419 038

Mail: exodos@exodos.pl

Beskid Sądecki

cena od: 699 zł

Opis oferty

WYCIECZKA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH (SZKOŁY / URZĘDY / FIRMY, ITP.) - NIE DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

1 dzień

wyjazd z Koszalina późnym wieczorem; nocny przejazd w Beskid Sądecki

2 dzień

… w godzinach przedpołudniowych przyjazd do Nowego Sącza – spacer po zabytkowym centrum miasta: m.in. fragmenty murów miejskich z Basztą Kowalską, ruiny Zamku, Rynek, bazylika św. Małgorzaty, Dom Gotycki; zwiedzanie z przewodnikiem Sądeckiego Parku Etnograficznego m.in. z rekonstrukcją Miasteczka Galicyjskiego; po południu przyjazd do Ośrodka w Krynicy-Zdroju lub okolicy; zakwaterowanie; czas wolny na odpoczynek po podroży; obiadokolacja; nocleg.

3 dzień

wczesne śniadanie; dalszy ciąg zwiedzania Beskidu Sądeckiego: Muszyna – zwiedzanie kurortu: m.in. Góra Baszta z ruinami średniowiecznego zamku starostów Państwa Muszyńskiego, kościół św. Józefa, zabytkowa zabudowa mieszczańska z przełomu XIX i XX wieku; Jastrzębik – podziwianie mofety, czyli wyziewu gazu (głównie dwutlenku węgla, ale także i metanu) z wnętrza ziemi; Powroźnik – zwiedzanie drewnianej cerkwi z 1600 roku, uznawanej za najpiękniejszą w Polsce, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO; Krynica-Zdrój - wjazd najdłuższą w Polsce koleją gondolową z Czarnego Potoku na szczyt Jaworzyny Krynickiej (1114 m n.p.m.), chwila czasu wolnego na podziwianie panoramy Beskidu Sądeckiego, spacer w dół ścieżką edukacyjno-przyrodniczą „Na stoku Jaworzyny” z 16 przystankami tematycznymi poświęconymi osobliwościom danego fragmentu trasy (ok. 4,5 km – ok. 2 godziny), powrót do Czarnego Potoku; pod wieczór powrót do Ośrodka; obiadokolacja; nocleg.

4 dzień

śniadanie; wykwaterowanie; ostatni dzień zwiedzania Beskidu Sądeckiego: Krynica-Zdrój - wjazd kolejką linowo-torową na szczyt Góry Parkowej – podziwianie panoramy miasta oraz zabawa na „Rajskich Ślizgawkach”: 5 zjazdów na dowolnych zjeżdżalniach rurowych, np. na „spokojnej fali”, spirali czy „zjeżdżalni-kamikadze”; UWAGA: w przypadku deszczu – wjazd kolejką i zabawa na „Rajskich ślizgawkach” w inny dzień wycieczki; powrót kolejką na dół, krótki spacer po Parku Zdrojowym; Stary Sącz – zwiedzanie z przewodnikiem starówki, uznanej w całości za rezerwat urbanistyczny: m.in. Rynek, klasztor Klarysek, Brama Szeklerska, źródełko św. Kingi; po południu wyjazd w drogę powrotną; nocny przejazd ...

5 dzień

… powrót do Koszalina nad ranem.

Świadczenia zawarte w cenie:

 • Transport autokarem turystycznym (DVD, klimatyzacja, uchylne fotele);
 • 2 noclegi w Ośrodku Wypoczynkowym w Krynicy-Zdrój lub okolicach - pokoje ok. 3-5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym;
 • Wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje;
 • Opieka i komentarz pilota-przewodnika;
 • Ubezpieczenie NNW do 15'000 zł;
 • Opiekunowie GRATIS;
 • Podatek VAT.

Dodatkowo płatne:

 • programowe bilety wstępu oraz wymagani przewodnicy lokalni = od ok. 100,oo zł / os.

Ponadto istnieje możliwość:

 • Organizacji dodatkowych posiłków, np. obiadokolacji w drodze powrotnej;
 • Obniżenia kosztów imprezy, np. poprzez zmniejszenie liczby atrakcji z płatnymi biletami wstępu, itp.
 • Modyfikacji programu krajoznawczego.