94 347 13 91, 515 419 038

Mail: exodos@exodos.pl

Biuro Podróży EXODOS istnieje od 2003 roku. Powstało zarówno z pasji i zainteresowań jego założycieli, jak i z ambicji stworzenia biura przyjaznego, ukierunkowanego na jak najbardziej bezpośredni kontakt z klientem.

Od początku swojej działalności Biuro specjalizuje się w organizacji imprez turystycznych dla wszelkiego rodzaju grup zorganizowanych - zarówno dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Oprócz swojej standardowej oferty Biuro tworzy programy i kalkulacje na życzenie, dostosowując je do wymagań każdego klienta.

Od listopada 2021 siedziba Biura znajduje się w Koszalinie przy ul. Tataraków 3. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 15.00 (w przypadku chęci lub potrzeby wizyty osobistej w biurze prosimy o wcześniejszy kontakt).

Biuro Podróży EXODOS zarejestrowane jest w Koszalinie, posiada wpis do ewidencji działalności gospodarczej Prezydenta Miasta Koszalina o numerze 35091, numer NIP 669-217-14-12 oraz numer REGON 331463353.

Biuro działa zgodnie z obowiązującą ustawą o usługach turystycznych: posiada wydane przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zaświadczenie o numerze 01/05 z wpisem do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz ważną gwarancję ubezpieczeniową organizatora turystyki w SIGNAL IDUNA POLSKA T.U. S.A.

Podczas trwania każdej własnej imprezy Biuro ubezpiecza swoich klientów w SIGNAL IDUNA POLSKA T.U. S.A. na podstawie Umów Generalnych o numerach: 206135 oraz 202845.

Numer rachunku bankowego Biura Podróży EXODOS:
mBank 97 1140 2017 0000 4302 0403 4831

Korzystając z usług Biura Podróży EXODOS mają Państwo pewność, iż każda impreza turystyczna zostanie przeprowadzona w pełni profesjonalnie, tj. na bazie sprawdzonego i bezpiecznego transportu, z udziałem wykwalifikowanej kadry pilotów i przewodników oraz z zachowaniem wszelkich wymogów formalno-prawnych.

Kadra pracownicza Biura Podróży EXODOS to dokładnie wyselekcjonowani fachowcy w branży turystycznej:
-pracownicy biurowi
-doświadczeni piloci wycieczek krajowych i zagranicznych
-przewodnicy miejscy i górscy z wymaganymi uprawnieniami
-kompetentni wychowawcy kolonijni
-licencjonowani instruktorzy.

Biuro Podróży EXODOS specjalizuje się w turystyce grupowej – tj. w organizacji wszelkiego rodzaju imprez turystycznych krajowych i zagranicznych dla każdej grupy zorganizowanej (szkoły, firmy, przedsiębiorstwa, urzędy, organizacje, grupy seniorów, grupy towarzyskie, itp.):
- wycieczki krajoznawcze
- kolonie / zimowiska / biwaki
- zielone szkoły
- imprezy integracyjne / motywacyjne
- wyjazdy narciarskie / sylwestrowe
- wyjazdy na targi / szkolenia / konferencje
- wyjazdy na imprezy sportowe: ligi europejskie / Liga Mistrzów / imprezy rangi Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy w każdej dyscyplinie sportu
- wyjazdy na imprezy kulturalne: koncerty / festiwale / wystawy

- wycieczki lokalne dla grup przyjeżdżających wypoczywać na Pomorze.