94 347 13 91, 515 419 038

Mail: exodos@exodos.pl

Praga w 2 dni

cena od: 549 zł

Opis oferty

WYCIECZKA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH (SZKOŁY / URZĘDY / FIRMY, ITP.) - NIE DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

1 dzień

wyjazd z Koszalina w godzinach nocnych / nad ranem; przejazd przez Niemcy do Czech; przyjazd do Pragi w godzinach południowych; zwiedzanie z przewodnikiem Pragi Lewobrzeżnej: klasztor Strahowski z biblioteką (z zewnątrz), Plac Loretański z pałacem Czerninów, pomnikiem Benesza i Praską Loretą (z zewnątrz), Plac Hradczański, Hradczany (Trasa Królewska: m.in. katedra św. Wita, Pałac Królewski, Zamek Praski, Ogród Królewski z Belwederem, bazylika św. Jerzego, Złota Uliczka), Mala Strana z bazyliką św. Mikołaja oraz ogrodami i Pałacem Wellsteina, dzielnica ambasad i pałaców; pod wieczór przejazd do Hotelu; zakwaterowanie; obiadokolacja; nocleg;

2 dzień

wczesne śniadanie; wykwaterowanie; zwiedzanie z przewodnikiem Pragi Prawobrzeżnej: m.in. Nowe Miasto - plac św. Wacława z gmachem Muzeum Narodowego i pomnikiem patrona placu, Obecni Dum, Brama Prochowa (z zewnątrz), ulica Celetna, Dom pod Czarną Madonną, kościół NMP przed Tynem, Rynek Starego Miasta - średniowieczny Ratusz ze słynnym zegarem Orloj, kościół św. Mikołaja, pomnik reformatora Jana Husa, pałac Kinskich, przejście przez Mały Rynek i ulicą Karlową do Klementinum i dalej na Most Karola, spacer wybrzeżem Wełtawy do Rudolfinum i żydowskiej dzielnicy Józefów; po południu wyjazd w drogę powrotną do Polski przez Niemcy; powrót do Koszalina późnym wieczorem / w godzinach nocnych.

Uwaga!

W okresie zimowym (do 20.03) cena wycieczki niższa o ok. 40,oo zł / os.
 Istnieje możliwość zamiany zwiedzania którejś z atrakcji na wizytę w multimedialnym centrum wizytowym Browaru "Staropramen" lub wjazd na Wieżę Telewizyjną na Žižkovie, itp.

Świadczenia zawarte w cenie:

  • transport zachodnim autokarem turystycznym (DVD, barek, klimatyzacja, uchylne fotele) z/do Koszalina;
  • 1 nocleg w Hotelu klasy turystycznej 3*** w Pradze; pokoje 2 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym;
  • wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja;
  • opieka i komentarz pilota-przewodnika;
  • ubezpieczenie: NNW do 15'000 zł, KL (za granicą) do 25'000 euro;
  • podatek VAT.

Dodatkowo płatne:

  • programowe bilety wstępu oraz wymagany przewodnik miejski w Pradze = od ok. 650,oo CZK / os.

Ponadto istnieje możliwość:

  • organizacji dodatkowych posiłków;
  • modyfikacji programu krajoznawczego.