94 347 13 91, 515 419 038

Mail: exodos@exodos.pl

Dodany : 22-10-2019

Jarmarki bożonarodzeniowe dla klientów indywidualnych

Święta już nie są takie jak kiedyś? Nie czujesz ich magii? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco to znak, że musisz wybrać się na jarmark bożonarodzeniowy! W poszukiwaniu świątecznego klimatu na pewno pomoże Ci grzaniec, świąteczne pierniczki, stoiska z ozdobami, mieniące się światełka i kolędy. W swojej ofercie mamy jarmarki m.in. w Berlinie, Lwowie, Pradze, Wiedniu, Budapeszcie, Stralsundzie, Dreźnie (cała lista z terminami dostępna na:https://link.do/DJ7u8) Wyjazdy realizowane są ze Szczecina/Poznania.

Dodany : 15-10-2019

Wczasy 2020 - dla klientów indywidualnych

Drodzy Państwo, staramy się na bieżąco sprawdzać hotele oraz atrakcje, które proponujemy. Tym razem sprawdziliśmy waszą ulubioną Riwierę Turecką! W najbliższym czasie przedstawimy nasze propozycję na lato 2020. Do śledzenia relacji zapraszamy na naszą stronę facebook'ową: https://www.facebook.com/biuropodrozy.exodos/

Dodany : 10-10-2019

Wyjazdy dla grup zorganizowanych - wiosna 2020

Wszystkim nauczycielom planującym wiosenny wyjazd na kilkudniową wycieczkę szkolną w takie miejsca, jak Warszawa, Trójmiasto, Toruń, Poznań, Wrocław, Kraków czy Kaszuby, zalecamy dokonanie rezerwacji w naszym biurze już jesienią- tylko wtedy jesteśmy w stanie zapewnić znalezienie noclegów i poszczególnych atrakcji w odpowiadającym grupie terminie!